Архива вијести

Извучени такмичарски бројеви Регионалне лиге, група Центар

Од АС ФС РС

Данас су у Добоју у хотелу "Парк" извучени такмичарски бројеви клубова Регионалне лиге ФС РС, група Центар за такмичарску сезону 2019/2020 година.

Парови 1. кола, 11. август 2019.

  1. Руданка - Црвена звијезда
  2. Слога (ДП) - Требава
  3. Скугрић - Слога (Ј)
  4. Хајдук (Б) - Вучијак
  5. Врањак - Озрен
  6. Жељезничар - Звијезда
  7. Наша крила - Хајдук (К)

Извучени такмичарски бројеви Регионалне лиге, група Исток

Од АС ФС РС

Данас су у Етно селу Станишићи, у хотелу Пирг извучени такмичарски бројеви клубова Друге лиге ФС РС за такмичарску сезону 2019/2020 година.

Парови 1. кола 11.08.2019 године у 18,00 часова

Рудар (У) - Власеница
БСК - Табанци
Јединство (Р) - Челопек
Омладинац (П) - Слобода (ДЗ)
Шековићи - Братство (Б)
Губер - Младост (БС)
Јања 2009 - Трновица
Подриње (Т) - Партизан (ДТ)

Извучени такмичарски бројеви Друге лиге, група Исток

Од АС ФС РС

Данас су у Етно селу Станишићи, у хотелу Пирг извучени такмичарски бројеви клубова Друге лиге ФС РС за такмичарску сезону 2019/2020 година.

Парови 1. кола 11.08.2019 године у 18,00 часова

Пролетер (Д) - Дрина ХЕ
Милићи - Будућност (П)
Леотар - Романија
Вележ - Гласинац 2011
Стакорина - Дрина (З)
Младост (Г) - Сутјеска
Илићка 01 - Младост (Р)
Фамос - Јединство (Бр)

Извучени такмичарски бројеви Регионалне лиге, група Запад

Од АС ФС РС

Данас су у Бања Луци у хотелу Јелена извучени такмичарски бројеви клубова Регионалне лиге ФС РС, група Запад за такмичарску сезону 2019/2020 година.

Парови 1. кола 11.08.2019 године у 18,00 часова

 
ФК Младост Котор Варош - ФК Слога Нектар Поткозарје
ФК Партизан Костајница - ФК ФСА Приједор
ФК Челинац - ФК Горица Шипово
ФК Слога Ракелић - ОФК Брдо Хамбарине
ФК Крајина Бања Лука - ФК Лијевче Нова Топола
ФК Лауш Бања Лука - ФК Пламен Доње Водичево
ФК Братство Козарац - ФК Прогрес Кнежево

Извучени такмичарски бројеви Друге лиге, група Запад

Од АС ФС РС

Данас су у Бања Луци у хотелу Јелена извучени такмичарски бројеви клубова Друге лиге ФС РС, Запад за такмичарску сезону 2019/2020 година.

Парови 1. кола 11.08.2019 године у 18,00 часова

ФК "Љубић" Прњавор - ФК "Слобода" Мркоњић Град
ФК "Борац" Козарска Дубица - ФК "Слога" Добој
ФК "Дубраве" Дубраве - ФК "Слобода" Нови Град
ФК "Карановац" Бања Лука - ФК "Слога" Србац
ОФК "Полет 1926" Брод - ФК "Младост" Доња Слатина
ФК "Борац" Шамац - ФК "Јединство" Жеравица
ФК "Омарска" Омарска - ФК "Лакташи" Лакташи
ФК "Слога" Трн - ФК "Пролетер" Теслић