Распоред јесењег дијела Прве лиге Републике Српске
од АС ФС РС
1.коло
(8. август)
Слобода (НГ) – Славија
Жељезничар (БЛ) – Рудар Приједор
Сутјеска – Слога (Д)
Звијезда-09 – Козара
Модрича Алфа – Подриње (Ј)
Дрина (З) – Љубић
Текстилац – Јединство (Бч)
Леотар – Борац (КД)
- коло
(15. август)
Славија – Борац (КД)
Јединство (Бч) – Леотар
Љубић – Текстилац
Подриње (Ј) – Дрина (З)
Козара – Модрича Алфа
Слога (Д) – Звијезда-09
Рудар Приједор – Сутјеска
Слобода (НГ) – Жељезничар (БЛ)
- коло
(22. август)
Жељезничар (БЛ) – Славија
Сутјеска – Слобода (НГ)
Звијезда-09 – Рудар Приједор
Модрича Алфа – Слога (Д)
Дрина (З) – Козара
Текстилац – Подриње (Ј)
Леотар – Љубић
Борац (КД) – Јединство (Бч)
- коло
(29. август)
Славија – Јединство (Бч)
Љубић – Борац (КД)
Подриње (Ј) – Леотар
Козара – Текстилац
Слога (Д) – Дрина (З)
Рудар Приједор – Модрича Алфа
Слобода (НГ) – Звијезда-09
Жељезничар (БЛ) – Сутјеска
- коло
(5. септембар)
Сутјеска – Славија
Звијезда-09 – Жељезничар (БЛ)
Модрича Алфа – Слобода (НГ)
Дрина (З) – Рудар Приједор
Текстилац – Слога (Д)
Леотар – Козара
Борац (КД) – Подриње (Ј)
Јединство (Бч) – Љубић
- коло
(12. септембар)
Славија – Љубић
Подриње (Ј) – Јединство (Бч)
Козара – Борац (КД)
Слога (Д) – Леотар
Рудар Приједор – Текстилац
Слобода (НГ) – Дрина (З)
Жељезничар (БЛ) – Модрича Алфа
Сутјеска – Звијезда-09
- коло
(19. септембар)
Звијезда-09 – Славија
Модрича Алфа – Сутјеска
Дрина (З) – Жељезничар (БЛ)
Текстилац – Слобода (НГ)
Леотар – Рудар Приједор
Борац (КД) – Слога (Д)
Јединство (Бч) – Козара
Љубић – Подриње (Ј)
- коло
(26. септембар)
Славија – Подриње (Ј)
Козара – Љубић
Слога (Д) – Јединство (Бч)
Рудар Приједор – Борац (КД)
Слобода (НГ) – Леотар
Жељезничар (БЛ) – Текстилац
Сутјеска – Дрина (З)
Звијезда-09 – Модрича Алфа
- коло
(3. октобар)
Модрича Алфа – Славија
Дрина (З) – Звијезда-09
Текстилац – Сутјеска
Леотар – Жељезничар (БЛ)
Борац (КД) – Слобода (НГ)
Јединство (Бч) – Рудар Приједор
Љубић – Слога (Д)
Подриње (Ј) – Козара
- коло
(10. октобар)
Славија – Козара
Слога (Д) – Подриње (Ј)
Рудар Приједор – Љубић
Слобода (НГ) – Јединство (Бч)
Жељезничар (БЛ) – Борац (КД)
Сутјеска – Леотар
Звијезда-09 – Текстилац
Модрича Алфа – Дрина (З)
- коло
(17. октобар)
Дрина (З) – Славија
Текстилац – Модрича Алфа
Леотар – Звијезда-09
Борац (КД) – Сутјеска
Јединство (Бч) – Жељезничар (БЛ)
Љубић – Слобода (НГ)
Подриње (Ј) – Рудар Приједор
Козара – Слога (Д)
- коло
(24. октобар)
Славија – Слога (Д)
Рудар Приједор – Козара
Слобода (НГ) – Подриње (Ј)
Жељезничар (БЛ) – Љубић
Сутјеска – Јединство (Бч)
Звијезда-09 – Борац (КД)
Модрича Алфа – Леотар
Дрина (З) – Текстилац
- коло
(31. октобар)
Текстилац – Славија
Леотар – Дрина (З)
Борац (КД) – Модрича Алфа
Јединство (Бч) – Звијезда-09
Љубић – Сутјеска
Подриње (Ј) – Жељезничар (БЛ)
Козара – Слобода (НГ)
Слога (Д) – Рудар Приједор
- коло
(7. новембар)
Славија – Рудар Приједор
Слобода (НГ) – Слога (Д)
Жељезничар (БЛ) – Козара
Сутјеска – Подриње (Ј)
Звијезда-09 – Љубић
Модрича Алфа – Јединство (Бч)
Дрина (З) – Борац (КД)
Текстилац – Леотар
- коло
(14. новембар)
Леотар – Славија
Борац (КД) – Текстилац
Јединство (Бч) – Дрина (З)
Љубић – Модрича Алфа
Подриње (Ј) – Звијезда-09
Козара – Сутјеска
Слога (Д) – Жељезничар (БЛ)
Рудар Приједор – Слобода (НГ)