Вијести - преглед чланка

Састави Прве, Других и Регионалних лига Републике Српске за сезону 2020/2021

од АС ФС РС

Извршни одбор Фудбалског савеза Републике Српске је на сједници одржаној данас у Бањалуци донио одлуку о саставу Прве лиге, Друге лиге ''Исток'' и ''Запад'', те Регионалне лиге ''Запад'', "Центар", "Исток" и "Југ".

Прву лигу ФС РС за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Рудар Приједор“ Приједор
  2. ФК „Славија“ И.Сарајево
  3. ФК „Козара“ Градишка
  4. ФК „Дрина“ Зворник
  5. ФК „Сутјеска“ Фоча
  6. ФК „Слога“ Добој
  7. ФК „Текстилац“ Дервента
  8. ФК „Подриње“ Јања
  9. ФК „Жељезничар Спорт тим“ Бања Лука
  10. ФК „Љубић“ Прњавор
  11. ФК „Борац“ К.Дубица
  12. ФК „Слобода“ Нови Град
  13. ФК „Леотар“ Требиње
  14. ФК „Звијезда“ Етно село Станишићи
  15. ФК „Јединство“ Брчко
  16. ФК „Алфа Модрича“ Модрича

Другу  лигу ФС РС група ЗАПАД за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Прогрес“ Кнежево
  2. ФК „Пролетер“ Теслић
  3. ФК „Борац“ Шамац
  4. ФК „Омарска“ Омарска
  5. ФК „Јединство“ Жеравица
  6. ФК „Лакташи“ Лакташи
  7. ФК „Младост“ Д.Слатина
  8. ФК „Дубраве“ Дубраве
  9. ФК „Слога“ Трн
  10. ФК „Слога“ Србац
  11. ФК „Слобода“ М.Град
  12. ФК ,,Брдо“ Хамбарине
  13. ФК ,,Челинац“ Челинац
  14. ОФК ,,Полет 1926“ Брод

Другу  лигу ФС РС група ИСТОК за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Фамос“ И.Илиџа
  2. ФК „Илићка 01“ Брчко
  3. ФК „Јединство“ Бродац
  4. ФК „Дрина Хе“ Вишеград
  5. ФК „Пролетер“ Дворови
  6. ФК „Романија“ Пале
  7. ОФК „Гласинац 2011“ Соколац
  8. ФК „Младост“ Рогатица
  9. ФК „Младост“ Гацко
  10. ФК „Вележ“ Невесиње
  11. ФК „Милићи“ Милићи
  12. ФК „Будућност“ Пилица
  13. ФК „Стакорина“ Чајниче
  14. ФК „Власеница“ Власеница
  15. ФК ,,Братство“ Братунац
  16. ФК ,,Губер“ Сребреница

Регионалну  лигу ФС РС група ЗАПАД за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Напријед“ Бања Лука
  2. ФК „Горица“ Шипово
  3. ФК „Лауш“ Бања Лука
  4. ФК „Слога“ Ракелић
  5. ФК „Младост“ Котор Варош
  6. ФК „ФСА“ Приједор
  7. ФК „Лијевче“ Нова Топола
  8. ФК „Пламен“ Д.Водичево
  9. ФК „Братство“ Козарац
  10. ФК „Крајина“ Бања Лука
  11. ФК „Слога-Нектар“ Поткозарје
  12. ФК „БСК“ Бања Лука
  13. ФК ,,Сводна“Сводна
  14. ФК „Црни Врх“Слатина

Регионалну  лигу ФС РС група ЦЕНТАР за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Требава“ Осјечани
  2. ФК „Слога“ Јакеш
  3. ФК „Наша Крила“ Костајница
  4. ФК „Црвена звијезда“ Обудовац
  5. ФК „Хајдук“ Баткуша
  6. ФК „Руданка“ Руданка
  7. ФК „Озрен“ Петрово
  8. ФК „Скугрић“ Скугрић
  9. ФК „Слога“ Дуго Поље
  10. ФК „Звијезда“ Какмуж
  11. ФК „Врањак“ Врањак
  12. ФК „Жељезничар“ Добој
  13. ФК „Хајдук“ Кожухе
  14. ФК „Вучијак“ Мајевац
  15. ФК „Укрина“ Чечава
  16. ФК „Борац“ Б.Лужани

Регионалну  лигу ФС РС група ИСТОК за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Подриње“ Тршић
  2. ФК „БСК-Лединци“ Батковић
  3. ФК „Омладинац“ Поточари – Брчко
  4. OФК „Трновица“ Трновица
  5. ФК „Јединство“ Роћевић
  6. OФК 2009“ Јања
  7. ОФК „Шековићи“ Шековићи
  8. ФК „Партизан“ Д.Трнова
  9. ФК „Челопек“ Челопек
  10. ФК „Табанци“ Табанци
  11. ФК „Младост“ Б.Село
  12. ФК „Слобода“ Д.Загони
  13. ФК „Рудар 1925“ Угљевик
  14. ФК „Локањ“ Локањ
  15. ОФК „Слога-2“ Горње Црњелово
  16. ФК „Локомотива“Брчко – ФК „Борац“ Ражљево  (побједник баража)

Регионалну  лигу ФС РС група ЈУГ за такмичарску сезону 2020/2021 година, чиниће следећи клубови:

  1. ФК „Олимп“ Пале
  2. ФК „Рудо“ Рудо
  3. ФК „Жељезница“ Трново
  4. ОФК „Подграб“ Подграб

Иди назад