Вијести - преглед чланка

Распоред јесењег дијела Прве лиге Републике Српске

од АС ФС РС

  1.коло

(8. август)

 

Слобода (НГ) – Славија

Жељезничар (БЛ) – Рудар Приједор

Сутјеска – Слога (Д)

Звијезда-09 – Козара

Модрича Алфа – Подриње (Ј)

Дрина (З) – Љубић

Текстилац – Јединство (Бч)

Леотар – Борац (КД)

 

  1. коло

(15. август)

 

Славија – Борац (КД)

Јединство (Бч) – Леотар

Љубић – Текстилац

Подриње (Ј) – Дрина (З)

Козара – Модрича Алфа

Слога (Д) – Звијезда-09

Рудар Приједор – Сутјеска

Слобода (НГ) – Жељезничар (БЛ)

 

  1. коло

(22. август)

 

Жељезничар (БЛ) – Славија

Сутјеска – Слобода (НГ)

Звијезда-09 – Рудар Приједор

Модрича Алфа – Слога (Д)

Дрина (З) – Козара

Текстилац – Подриње (Ј)

Леотар – Љубић

Борац (КД) – Јединство (Бч)

 

  1. коло

(29. август)

 

Славија – Јединство (Бч)

Љубић – Борац (КД)

Подриње (Ј) – Леотар

Козара – Текстилац

Слога (Д) – Дрина (З)

Рудар Приједор – Модрича Алфа

Слобода (НГ) – Звијезда-09

Жељезничар (БЛ) – Сутјеска

 

  1. коло

(5. септембар)

 

Сутјеска – Славија

Звијезда-09 – Жељезничар (БЛ)

Модрича Алфа – Слобода (НГ)

Дрина (З) – Рудар Приједор

Текстилац – Слога (Д)

Леотар – Козара

Борац (КД) – Подриње (Ј)

Јединство (Бч) – Љубић

 

  1. коло

(12. септембар)

 

Славија – Љубић

Подриње (Ј) – Јединство (Бч)

Козара – Борац (КД)

Слога (Д) – Леотар

Рудар Приједор – Текстилац

Слобода (НГ) – Дрина (З)

Жељезничар (БЛ) – Модрича Алфа

Сутјеска – Звијезда-09

 

  1. коло

(19. септембар)

 

Звијезда-09 – Славија

Модрича Алфа – Сутјеска

Дрина (З) – Жељезничар (БЛ)

Текстилац – Слобода (НГ)

Леотар – Рудар Приједор

Борац (КД) – Слога (Д)

Јединство (Бч) – Козара

Љубић – Подриње (Ј)

 

  1. коло

(26. септембар)

 

Славија – Подриње (Ј)

Козара – Љубић

Слога (Д) – Јединство (Бч)

Рудар Приједор – Борац (КД)

Слобода (НГ) – Леотар

Жељезничар (БЛ) – Текстилац

Сутјеска – Дрина (З)

Звијезда-09 – Модрича Алфа

 

  1. коло

(3. октобар)

 

Модрича Алфа – Славија

Дрина (З) – Звијезда-09

Текстилац – Сутјеска

Леотар – Жељезничар (БЛ)

Борац (КД) – Слобода (НГ)

Јединство (Бч) – Рудар Приједор

Љубић – Слога (Д)

Подриње (Ј) – Козара

 

  1. коло

(10. октобар)

 

Славија – Козара

Слога (Д) – Подриње (Ј)

Рудар Приједор – Љубић

Слобода (НГ) – Јединство (Бч)

Жељезничар (БЛ) – Борац (КД)

Сутјеска – Леотар

Звијезда-09 – Текстилац

Модрича Алфа – Дрина (З)

 

  1. коло

(17. октобар)

 

Дрина (З) – Славија

Текстилац – Модрича Алфа

Леотар – Звијезда-09

Борац (КД) – Сутјеска

Јединство (Бч) – Жељезничар (БЛ)

Љубић – Слобода (НГ)

Подриње (Ј) – Рудар Приједор

Козара – Слога (Д)

 

  1. коло

(24. октобар)

 

Славија – Слога (Д)

Рудар Приједор – Козара

Слобода (НГ) – Подриње (Ј)

Жељезничар (БЛ) – Љубић

Сутјеска – Јединство (Бч)

Звијезда-09 – Борац (КД)

Модрича Алфа – Леотар

Дрина (З) – Текстилац

 

  1. коло

(31. октобар)

 

Текстилац – Славија

Леотар – Дрина (З)

Борац (КД) – Модрича Алфа

Јединство (Бч) – Звијезда-09

Љубић – Сутјеска

Подриње (Ј) – Жељезничар (БЛ)

Козара – Слобода (НГ)

Слога (Д) – Рудар Приједор

 

  1. коло

(7. новембар)

 

Славија – Рудар Приједор

Слобода (НГ) – Слога (Д)

Жељезничар (БЛ) – Козара

Сутјеска – Подриње (Ј)

Звијезда-09 – Љубић

Модрича Алфа – Јединство (Бч)

Дрина (З) – Борац (КД)

Текстилац – Леотар

 

  1. коло

(14. новембар)

 

Леотар – Славија

Борац (КД) – Текстилац

Јединство (Бч) – Дрина (З)

Љубић – Модрича Алфа

Подриње (Ј) – Звијезда-09

Козара – Сутјеска

Слога (Д) – Жељезничар (БЛ)

Рудар Приједор – Слобода (НГ)

Иди назад