Вијести - преглед чланка

Распоред јесењег дијела Друге лиге ФСРС група "Запад"

од АС ФС РС

  1. коло

(9. август)

 

Младост (ДС) – Челинац

Пролетер (Т) – Борац (Ш)

Слога (Т) – Слога (С)

Јединство (Ж) – Дубраве

Слобода (МГ) – Прогрес

ОФК Брдо – Полет 1926

Омарска – Лакташи

 

  1. коло

(16. август)

 

Челинац – Лакташи

Полет 1926 – Омарска

Прогрес – ОФК Брдо

Дубраве – Слобода (МГ)

Слога (С) – Јединство (Ж)

Борац (Ш) – Слога (Т)

Младост (ДС) – Пролетер (Т)

 

  1. коло

(23. август)

 

Пролетер (Т) – Челинац

Слога (Т) – Младост (ДС)

Јединство (Ж) – Борац (Ш)

Слобода (МГ) – Слога (С)

ОФК Брдо – Дубраве

Омарска – Прогрес

Лакташи – Полет 1926

 

  1. коло

(30. август)

 

Челинац – Полет 1926

Прогрес – Лакташи

Дубраве – Омарска

Слога (С) – ОФК Брдо

Борац (Ш) – Слобода (МГ)

Младост (ДС) – Јединство (Ж)

Пролетер (Т) – Слога (Т)

 

  1. коло

(6. септембар)

 

Слога (Т) – Челинац

Јединство (Ж) – Пролетер (Т)

Слобода (МГ) – Младост (ДС)

ОФК Брдо – Борац (Ш)

Омарска – Слога (С)

Лакташи – Дубраве

Полет 1926 – Прогрес

 

  1. коло

(13. септембар)

 

Челинац – Прогрес

Дубраве – Полет 1926

Слога (С) – Лакташи

Борац (Ш) – Омарска

Младост (ДС) – ОФК Брдо

Пролетер (Т) – Слобода (МГ)

Слога (Т) – Јединство (Ж)

 

  1. коло

(20. септембар)

 

Јединство (Ж) – Челинац

Слобода (МГ) – Слога (Т)

ОФК Брдо – Пролетер (Т)

Омарска – Младост (ДС)

Лакташи – Борац (Ш)

Полет 1926 – Слога (С)

Прогрес – Дубраве

 

  1. коло

(27. септембар)

 

Челинац – Дубраве

Слога (С) – Прогрес

Борац (Ш) – Полет 1926

Младост (ДС) – Лакташи

Пролетер (Т) – Омарска

Слога (Т) – ОФК Брдо

Јединство (Ж) – Слобода (МГ)

 

  1. коло

(4. октобар)

 

Слобода (МГ) – Челинац

ОФК Брдо – Јединство (Ж)

Омарска – Слога (Т)

Лакташи – Пролетер (Т)

Полет 1926 – Младост (ДС)

Прогрес – Борац (Ш)

Дубраве – Слога (С)

 

  1. коло

(11. октобар)

 

Челинац – Слога (С)

Борац (Ш) – Дубраве

Младост (ДС) – Прогрес

Пролетер (Т) – Полет 1926

Слога (Т) – Лакташи

Јединство (Ж) – Омарска

Слобода (МГ) – ОФК Брдо

 

  1. коло

(18. октобар)

 

ОФК Брдо – Челинац

Омарска – Слобода (МГ)

Лакташи – Јединство (Ж)

Полет 1926 – Слога (Т)

Прогрес – Пролетер (Т)

Дубраве – Младост (ДС)

Слога (С) – Борац (Ш)

 

  1. коло

(25. октобар)

 

Челинац – Борац (Ш)

Младост (ДС) – Слога (С)

Пролетер (Т) – Дубраве

Слога (Т) – Прогрес

Јединство (Ж) – Полет 1926

Слобода (МГ) – Лакташи

ОФК Брдо – Омарска

 

  1. коло

(1. новембар)

 

Омарска – Челинац

Лакташи – ОФК Брдо

Полет 1926 – Слобода (МГ)

Прогрес – Јединство (Ж)

Дубраве – Слога (Т)

Слога (С) – Пролетер (Т)

Борац (Ш) – Младост (ДС)

 

Иди назад