Вијести - преглед чланка

Распоред јесењег дијела Друге лиге Републике Српске група ''Исток'' 2020/2021

од АС ФС РС

  1. коло

(9. август)

 

Младост (Г) – Пролетер (Д)

Романија – Будућност

Губер – Вележ

Братство – Илићка 01

Дрина ХЕ – Фамос

Власеница – Милићи

Стакорина – Гласинац 2011

Јединство (Бр) – Младост (Р)

 

  1. коло

(16. август)

 

Пролетер (Д) – Младост (Р)

Гласинац 2011 – Јединство (Бр)

Милићи – Стакорина

Фамос – Власеница

Илићка 01 – Дрина ХЕ

Вележ – Братство

Будућност – Губер

Младост (Г) – Романија

 

  1. коло

(23. август)

 

Романија – Пролетер (Д)

Губер – Младост (Г)

Братство – Будућност

Дрина ХЕ – Вележ

Власеница – Илићка 01

Стакорина – Фамос

Јединство (Бр) – Милићи

Младост (Р) – Гласинац 2011

 

  1. коло

(30. август)

 

Пролетер (Д) – Гласинац 2011

Милићи – Младост (Р)

Фамос – Јединство (Бр)

Илићка 01 – Стакорина

Вележ – Власеница

Будућност – Дрина ХЕ

Младост (Г) – Братство

Романија – Губер

 

  1. коло

(6. септембар)

 

Губер – Пролетер (Д)

Братство – Романија

Дрина ХЕ – Младост (Г)

Власеница – Будућност

Стакорина – Вележ

Јединство (Бр) – Илићка 01

Младост (Р) – Фамос

Гласинац 2011 – Милићи

 

  1. коло

(13. септембар)

 

Пролетер (Д) – Милићи

Фамос – Гласинац 2011

Илићка 01 – Младост (Р)

Вележ – Јединство (Бр)

Будућност – Стакорина

Младост (Г) – Власеница

Романија – Дрина ХЕ

Губер – Братство

 

  1. коло

(20. септембар)

 

Братство – Пролетер (Д)

Дрина ХЕ – Губер

Власеница – Романија

Стакорина – Младост (Г)

Јединство (Бр) – Будућност

Младост (Р) – Вележ

Гласинац 2011 – Илићка 01

Милићи – Фамос

 

  1. коло

(27. септембар)

 

Пролетер (Д) – Фамос

Илићка 01 – Милићи

Вележ – Гласинац 2011

Будућност – Младост (Р)

Младост (Г) – Јединство (Бр)

Романија – Стакорина

Губер – Власеница

Братство – Дрина ХЕ

 

  1. коло

(4. октобар)

 

Дрина ХЕ – Пролетер (Д)

Власеница – Братство

Стакорина – Губер

Јединство (Бр) – Романија

Младост (Р) – Младост (Г)

Гласинац 2011 – Будућност

Милићи – Вележ

Фамос – Илићка 01

 

  1. коло

(11. октобар)

 

Пролетер (Д) – Илићка 01

Вележ – Фамос

Будућност – Милићи

Младост (Г) – Гласинац 2011

Романија – Младост (Р)

Губер – Јединство (Бр)

Братство – Стакорина

Дрина ХЕ – Власеница

 

  1. коло

(18. октобар)

 

Власеница – Пролетер (Д)

Стакорина – Дрина ХЕ

Јединство (Бр) – Братство

Младост (Р) – Губер

Гласинац 2011 – Романија

Милићи – Младост (Г)

Фамос – Будућност

Илићка 01 – Вележ

 

  1. коло

(25. октобар)

 

Пролетер (Д) – Вележ

Будућност – Илићка 01

Младост (Г) – Фамос

Романија – Милићи

Губер – Гласинац 2011

Братство – Младост (Р)

Дрина ХЕ – Јединство (Бр)

Власеница – Стакорина

 

  1. коло

(1. новембар)

 

Стакорина – Пролетер (Д)

Јединство (Бр) – Власеница

Младост (Р) – Дрина ХЕ

Гласинац 2011 – Братство

Милићи – Губер

Фамос – Романија

Илићка 01 – Младост (Г)

Вележ – Будућност

 

  1. коло

(8. новембар)

 

Пролетер (Д) – Будућност

Младост (Г) – Вележ

Романија – Илићка 01

Губер – Фамос

Братство – Милићи

Дрина ХЕ – Гласинац 2011

Власеница – Младост (Р)

Стакорина – Јединство (Бр)

 

  1. коло

(15. новембар)

 

Јединство (Бр) – Пролетер (Д)

Младост (Р) – Стакорина

Гласинац 2011 – Власеница

Милићи – Дрина ХЕ

Фамос – Братство

Илићка 01 – Губер

Вележ – Романија

Будућност – Младост (Г)

Иди назад