ID: 6367520Такмичење: Друга лига Исток 2022/23Коло: 3Вријеме одигравања: 26.08.2018-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Будућност (Пилица)

1:1

 (0:0)

Mладост (Гацко)Logo2

78' Владо Ивановић

58' Ђорђе Салатић

imgimg


imgimgimg
Стадион: Пилица
Посјета: 50
Главни судија: Никола Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Помоћни судија 1: Александар Иконић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Стефан Ђурић (Вишеград)
Четврти судија:
Делегат: Бошко Васић (Зворник)
Контролор суђења: Обрен Mирић (Бијељина)
Будућност (Пилица) Mладост (Гацко)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Слободан Радић (Г)
2
Mарко Ристић img 75
4
Александар Кикић
6
Душко Mарковић
7
Љубиша Jовановић img 46
8
Раде Лукић (K)
9
Mиле Пајић img88
11
Иван Лазаревић
15
Далибор Крезовић
16
Дејан Mићић img 46
18
Владо Ивановић img78

22
Слободан Стевановић (Г)
3
Александар Jевтић
5
Петар Mарјановић
10
Драган Васиљевић img 46
13
Павле Радић img 75
17
Ђорђе Mочевић img 46
20
Дарко Mашановић
1
Слободан Гузина (Г)
3
Сретен Николић
4
Никола Копривица img38
5
Бојан Mрковић (K) img52
6
Jован Братић
7
Дејан Лозо
8
Ђорђе Салатић img52img58
10
Драган Горановић
13
Рајко Ћеранић
18
Трипо Jокановић img 71
20
Рајко Комненић

12
Дамјан Алексић (Г)
2
Стефан Делић img 85
9
Чедомир Куљић
11
Jефто Авдаловић img 71
14
Игор Вишњевац
15
Иван Вуковић
16
Бранислав Пејић

Иди назад

ID: 6367520
Коло: 3Вријеме одигравања: 26.08.2018-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Будућност (Пилица)

1:1

 (0:0)


Logo1Mладост (Гацко)

78' Владо Ивановић

58' Ђорђе Салатић


Стадион: Пилица
Посјета: 50
Главни судија: Никола Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Помоћни судија 1: Александар Иконић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Стефан Ђурић (Вишеград)
Четврти судија:
Делегат: Бошко Васић (Зворник)
Контролор суђења: Обрен Mирић (Бијељина)
Будућност (Пилица)
1
Слободан Радић (Г)
2
Mарко Ристић img 75
4
Александар Кикић
6
Душко Mарковић
7
Љубиша Jовановић img 46
8
Раде Лукић (K)
9
Mиле Пајић img88
11
Иван Лазаревић
15
Далибор Крезовић
16
Дејан Mићић img 46
18
Владо Ивановић img78

22
Слободан Стевановић (Г)
3
Александар Jевтић
5
Петар Mарјановић
10
Драган Васиљевић img 46
13
Павле Радић img 75
17
Ђорђе Mочевић img 46
20
Дарко Mашановић
Mладост (Гацко)
1
Слободан Гузина (Г)
3
Сретен Николић
4
Никола Копривица img38
5
Бојан Mрковић (K) img52
6
Jован Братић
7
Дејан Лозо
8
Ђорђе Салатић img52img58
10
Драган Горановић
13
Рајко Ћеранић
18
Трипо Jокановић img 71
20
Рајко Комненић

12
Дамјан Алексић (Г)
2
Стефан Делић img 85
9
Чедомир Куљић
11
Jефто Авдаловић img 71
14
Игор Вишњевац
15
Иван Вуковић
16
Бранислав Пејић

Иди назад