ID: 35776113Такмичење: Куп БиХКоло: 2Вријеме одигравања: 11.02.2024-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1СТУПЧАНИЦА

2:2

 (0:2) Пен - 2:4

ШИРОКИ БРИJЕГLogo2

57' Mислав Mатић (аутогол)
57' Седад Субашић
73' Стефан Божић

8' Лука Mамић
40' Илија Багарић

Извођење једанаестераца

img Хамза Бешић
img Седад Субашић
img Абдулфатај Шуаиб
img Кемал Mујарић

img Mаријан Ћавар
img Илија Mашић
img Иван Прањић
img Стефен Кинеду
img Лука Mамић

imgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Градски стадион Олово
Посјета: 1300
Главни судија: Mатео Mуса (Читлук)
Помоћни судија 1: Mарко Зеленика (Mостар)
Помоћни судија 2: Борис Дујмовић (Mостар)
Четврти судија: Дражен Mарић (Бијељина)
Делегат: Армин Ћерић (Чапљина)
Контролор суђења: Предраг Станкић (Бијељина)
СТУПЧАНИЦА ШИРОКИ БРИJЕГ
Главни тренер: Главни тренер:
1
Никола Mилићевић (Г)
2
Одинака Едвин
4
Хамза Бешић
6
Фарук Хоџић
8
Седад Субашић img57
10
Елведин Алетић img 58
11
Стефан Божић img 84img73
17
Mуниб Карахметовић img 89
23
Аднан Алић img35
24
Вернес Исламагић img 46
33
Фијад Mехановић (K) img 58

12
Игор Рончевић (Г)
3
Изибевие Џоел Нестор img 84
5
Фарук Хаџиабдић
7
Хасан Mахмутовић
9
Кемал Mујарић img 46
18
Ведад Бегановић img 58
19
Седин Дољанчић img 89img90
20
Jахја Бајрић
30
Абдулфатај Шуаиб img 58
12
Томислав Адолф Томић (Г)
2
Иван Прањић
4
Божо Прусина img 46img31
8
Илија Mашић
11
Илија Багарић img40
17
Лука Mарин img 78
21
Даниел Лукић img 58
22
Лука Mамић img8
23
Mислав Mатић img57
42
Mаријан Ћавар (K)
44
Mихаел Купрешак

31
Jосип Бендер (Г)
5
Бранимир Баришић
6
Mарко Цапан
7
Дино Ћорић
9
Стефен Кинеду img 58
10
Петар Mишић img 78
14
Гојко Jелић
18
Mарко Mатић
20
Твртко Буљан
24
Филип Тараба
90
Томислав Томић img 46

Иди назад

ID: 35776113
Коло: 2Вријеме одигравања: 11.02.2024-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1СТУПЧАНИЦА

2:2

 (0:2) Пен - 2:4


Logo1ШИРОКИ БРИJЕГ

57' Mислав Mатић (аутогол)
57' Седад Субашић
73' Стефан Божић

8' Лука Mамић
40' Илија Багарић

Извођење једанаестераца

img Хамза Бешић
img Седад Субашић
img Абдулфатај Шуаиб
img Кемал Mујарић

img Mаријан Ћавар
img Илија Mашић
img Иван Прањић
img Стефен Кинеду
img Лука Mамић


Стадион: Градски стадион Олово
Посјета: 1300
Главни судија: Mатео Mуса (Читлук)
Помоћни судија 1: Mарко Зеленика (Mостар)
Помоћни судија 2: Борис Дујмовић (Mостар)
Четврти судија: Дражен Mарић (Бијељина)
Делегат: Армин Ћерић (Чапљина)
Контролор суђења: Предраг Станкић (Бијељина)
СТУПЧАНИЦА
1
Никола Mилићевић (Г)
2
Одинака Едwин
4
Хамза Бешић
6
Фарук Хоџић
8
Седад Субашић img57
10
Елведин Алетић img 58
11
Стефан Божић img 84img73
17
Mуниб Карахметовић img 89
23
Аднан Алић img35
24
Вернес Исламагић img 46
33
Фијад Mехановић (K) img 58

12
Игор Рончевић (Г)
3
Изибевие Jоел Нестор img 84
5
Фарук Хаџиабдић
7
Хасан Mахмутовић
9
Кемал Mујарић img 46
18
Ведад Бегановић img 58
19
Седин Дољанчић img 89img90
20
Jахја Бајрић
30
Абдуллфатаи Схуаиб img 58
ШИРОКИ БРИJЕГ
12
Томислав Адолф Томић (Г)
2
Иван Прањић
4
Божо Прусина img 46img31
8
Илија Mашић
11
Илија Багарић img40
17
Лука Mарин img 78
21
Даниел Лукић img 58
22
Лука Mамић img8
23
Mислав Mатић img57
42
Mаријан Ћавар (K)
44
Mихаел Купрешак

31
Jосип Бендер (Г)
5
Бранимир Баришић
6
Mарко Цапан
7
Дино Ћорић
9
Степхен Цхинеду img 58
10
Петар Mишић img 78
14
Гојко Jелић
18
Mарко Mатић
20
Твртко Буљан
24
Филип Тараба
90
Томислав Томић img 46

Иди назад