ID: 34892416Такмичење: Друга лига ФСРС ЗападКоло: 8Вријеме одигравања: 07.10.2023-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Напријед (Бања Лука)

2:0

 (2:0)

Текстилац (Дервента)Logo2

20' Синиша Радоја (пенал)
27' Бранко Трнинић

imgimgimg


imgimgimgimg
Стадион: Обилићево
Посјета: 150
Главни судија: Игор Грбић (Лакташи)
Помоћни судија 1: Славиша Шарић (Градишка)
Помоћни судија 2: Владана Бараћ (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Mирко Трнинић (Александровац)
Контролор суђења: Душко Пекија (Приједор)
Напријед (Бања Лука) Текстилац (Дервента)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Бојан Добријевић (Г)
3
Бојан Кременовић (K)
5
Перо Mиладиновић
6
Mарко Бундало
8
Дарио Грујић img 74img60
9
Стефан Савић img 69
11
Синиша Радоја img 90img20
18
Филип Jањић
20
Бранко Трнинић img27
23
Иван Бркић
99
Mарко Вуклишевић

12
Огњен Цветковић (Г)
2
Дамир Брадало
7
Даријан Дакић img 69
10
Mилан Бојиновић img 90+1
14
Никола Шупић
17
Иван Гојић
19
Амар Видимлић
25
Ненад Љубичић img 74
33
Ђорђе Вукоман
1
Огњен Благојевић (Г)
2
Душан Mарић (K)
5
Бојан Трнинић
9
Mатеј Тадић img 74img19
10
Златко Дуспара
11
Стефан Триван img26
13
Mилош Слијепчевић
15
Данило Игњић
17
Огњен Седлар img60
19
Стивен Mариага Техеда
20
Емануел Виктор Сантос Карнеиро

12
Невен Плиснић (Г)
3
Антонио Алексић
4
Андреј Стојчић
14
Леонтије - Лука Драгољић img 74img89
18
Немања Ерић
21
Данијел Кнежевић

Иди назад

ID: 34892416
Коло: 8Вријеме одигравања: 07.10.2023-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Напријед (Бања Лука)

2:0

 (2:0)


Logo1Текстилац (Дервента)

20' Синиша Радоја (пенал)
27' Бранко Трнинић


Стадион: Обилићево
Посјета: 150
Главни судија: Игор Грбић (Лакташи)
Помоћни судија 1: Славиша Шарић (Градишка)
Помоћни судија 2: Владана Бараћ (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Mирко Трнинић (Александровац)
Контролор суђења: Душко Пекија (Приједор)
Напријед (Бања Лука)
1
Бојан Добријевић (Г)
3
Бојан Кременовић (K)
5
Перо Mиладиновић
6
Mарко Бундало
8
Дарио Грујић img 74img60
9
Стефан Савић img 69
11
Синиша Радоја img 90img20
18
Филип Jањић
20
Бранко Трнинић img27
23
Иван Бркић
99
Mарко Вуклишевић

12
Огњен Цветковић (Г)
2
Дамир Брадало
7
Даријан Дакић img 69
10
Mилан Бојиновић img 90+1
14
Никола Шупић
17
Иван Гојић
19
Амар Видимлић
25
Ненад Љубичић img 74
33
Ђорђе Вукоман
Текстилац (Дервента)
1
Огњен БлагојевиЋ (Г)
2
Душан Mарић (K)
5
Бојан Трнинић
9
Mатеј Тадић img 74img19
10
Златко Дуспара
11
Стефан Триван img26
13
Mилош Слијепчевић
15
Данило Игњић
17
Огњен Седлар img60
19
Стевен Mарриага Теједа
20
Еммануел Вицтор Сантос Царнеиро

12
Невен Плиснић (Г)
3
Антонио Алексић
4
Андреј Стојчић
14
Леонтије-лука Драгољић img 74img89
18
Немања Ерић
21
Данијел Кнежевић

Иди назад