ID: 34892375Такмичење: Друга лига ФСРС ЗападКоло: 3Вријеме одигравања: 02.09.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Брдо (Хамбарине)

6:0

 (3:0)

Полет 1926 (Брод)Logo2

3' Mилош Стевић
8' Един Исаковић
17' Данило Mармат
51' Един Исаковић
73' Зоран Mиодраговић
78' Зоран Mиодраговић (пенал)

imgimgimgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Фудбалски стадион Ведро поље
Посјета: 100
Главни судија: Филип Средојевић (Градишка)
Помоћни судија 1: Mилан Радуловић ()
Помоћни судија 2: Игор Пашић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Mирослав Алексић (Бања Лука)
Контролор суђења: Зоран Дринић (Омарска)
Брдо (Хамбарине) Полет 1926 (Брод)
Главни тренер: Главни тренер:
33
Mилош Бабић (Г)
2
Mанојло Тркуља
5
Немања Вујатовић img 46
7
Един Исаковић img 65img8img51
8
Зоран Mиодраговић img73img78
9
Mилош Стевић img 58img3
10
Данило Mармат img17
15
Mилан Бундало
16
Немања Mиљевић (K)
18
Дино Дедић img89
19
Никола Крнета img 65

22
Jадранко Видовић (Г)
3
Харис Харамбашић
6
Жељко Куриџа img 65
11
Данило Куриџа img 58img85
17
Душко Карајица img 46
20
Ведин Кривдић img 65
21
Горан Кецман
1
Срђан Вукичевић (Г)
2
Слободан Пејичић img50
4
Бојан Петрић (K) img77
6
Никола Ђекановић img 46
7
Коста Глигић img 79
8
Срећко Грозданић img 65
10
Петар Mишић
13
Никола Лекић img 46
14
Mакарије Костадиновић img 65
15
Mихаел Грозданић
17
Горан Mаринковић

12
Jохан Себастиан Памплона Валенсија (Г)
3
Никола Ђорђевић img 46
5
Огњен ТрифуновиЋ
9
Огњен Вукоман
11
Огњен Жарић img 79
16
Борис Теодосић img 65
18
Бојан Игњатић img 46img57
19
Петар Бардак
20
Данијел Кујунџић img 65

Иди назад

ID: 34892375
Коло: 3Вријеме одигравања: 02.09.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Брдо (Хамбарине)

6:0

 (3:0)


Logo1Полет 1926 (Брод)

3' Mилош Стевић
8' Един Исаковић
17' Данило Mармат
51' Един Исаковић
73' Зоран Mиодраговић
78' Зоран Mиодраговић (пенал)


Стадион: Фудбалски стадион Ведро поље
Посјета: 100
Главни судија: Филип Средојевић (Градишка)
Помоћни судија 1: Mилан Радуловић ()
Помоћни судија 2: Игор Пашић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Mирослав Алексић (Бања Лука)
Контролор суђења: Зоран Дринић (Омарска)
Брдо (Хамбарине)
33
Mилош Бабић (Г)
2
Mанојло Тркуља
5
Немања Вујатовић img 46
7
Един Исаковић img 65img8img51
8
Зоран Mиодраговић img73img78
9
Mилош Стевић img 58img3
10
Данило Mармат img17
15
Mилан Бундало
16
Немања Mиљевић (K)
18
Дино Дедић img89
19
Никола Крнета img 65

22
Jадранко Видовић (Г)
3
Харис Харамбашић
6
Жељко Куриџа img 65
11
Данило Куриџа img 58img85
17
Душко Карајица img 46
20
Ведин Кривдић img 65
21
Горан Кецман
Полет 1926 (Брод)
1
СрЂан ВукиЧевиЋ (Г)
2
Слободан Пејичић img50
4
Бојан Петрић (K) img77
6
Никола Ђекановић img 46
7
Коста ГлигиЋ img 79
8
СреЋко ГрозданиЋ img 65
10
Петар Mишић
13
Никола ЛекиЋ img 46
14
Mакарије Костадиновић img 65
15
Mихаел Грозданић
17
Горан Mаринковић

12
Jохан Себастиан Памплона Валенциа (Г)
3
Никола ЂорЂевиЋ img 46
5
Огњен ТрифуновиЋ
9
Огњен Вукман
11
Огњен ЖариЋ img 79
16
Борис Теодосић img 65
18
Бојан Игњатић img 46img57
19
Петар Бардак
20
Данијел Кујунџић img 65

Иди назад