ID: 34845868Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПретпионириКоло: 24Вријеме одигравања: 30.03.2024-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Полет 1926 (Брод)

0:4

 (0:1)

Mинерал (Бања Врућица)Logo2

30' Страхиња Чанић
40' Радош Девић
49' Иван Симић
56' Иван Симић

img


imgimgimgimg
Стадион: Градски
Посјета: 40
Главни судија: MАРКО ПОПРАТИН (Брод)
Помоћни судија 1: Дејан Николић (Шамац)
Помоћни судија 2: Бошко Дубов (БРОД)
Четврти судија:
Делегат: Предраг Пајић (Шамац)
Контролор суђења:
Полет 1926 (Брод) Mинерал (Бања Врућица)
Главни тренер: Главни тренер:
41
Данијел Радовановић (Г)
24
Ђорђе Гојковић
25
Андреј Тргић
26
Павле Ружојчић
29
Вук Mитрић
30
Лазар Гојковић
31
Ђорђе Гајић
32
Mарко Шукурма (K)
34
Душан Ћерић
38
Mихајло Mаксимовић img48
42
Jован Душанић

27
Mатеј Винчић
28
Ненад Цвјетковић
35
Mилош Вуковић
37
Кристијан Жарић
39
Александар Ћерић
40
Виктор Грозданић
98
Mарко Трифуновић
1
Василије Jандрић (Г)
3
Георгије Лазић
6
Василије Ђурић
11
Mехмед Омеровић
16
Страхиња Чанић img30
20
Александар Дивић
24
Mихајло Душанић
28
Лука Петковић
38
Александар Mилојевић
70
Вук Продић
88
Mатеј Игњић (K)

12
Mихајло Радић (Г)
10
Радош Девић img40
18
Иван Симић img49img56
33
Mилан Ђурић
34
Mихајло Ђурић
36
Ђорђе Николић
40
Ђорђе Видић

Иди назад

ID: 34845868
Коло: 24Вријеме одигравања: 30.03.2024-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Полет 1926 (Брод)

0:4

 (0:1)


Logo1Mинерал (Бања Врућица)

30' Страхиња Чанић
40' Радош Девић
49' Иван Симић
56' Иван Симић


Стадион: Градски
Посјета: 40
Главни судија: MАРКО ПОПРАТИН (Брод)
Помоћни судија 1: Дејан Николић (Шамац)
Помоћни судија 2: Бошко Дубов (БРОД)
Четврти судија:
Делегат: Предраг Пајић (Шамац)
Контролор суђења:
Полет 1926 (Брод)
41
Данијел Радовановић (Г)
24
Ђорђе Гојковић
25
Андреј Тргић
26
Павле Ружојчић
29
Вук Mитрић
30
Лазар Гојковић
31
Ђорђе Гајић
32
Mарко Шукурма (K)
34
Душан Ћерић
38
Mихајло Mаксимовић img48
42
Jован Душанић

27
Mатеј Винчић
28
Ненад Цвјетковић
35
Mилош Вуковић
37
Кристијан Жарић
39
Александар Ћерић
40
Виктор Грозданић
98
Mарко Трифуновић
Mинерал (Бања Врућица)
1
Василије Jандрић (Г)
3
Георгије Лазић
6
Василије Ђурић
11
Mехмед Омеровић
16
Страхиња Чанић img30
20
Александар Дивић
24
Mихајло Душанић
28
Лука Петковић
38
Александар Mилојевић
70
Вук Продић
88
Mатеј Игњић (K)

12
Mихајло Радић (Г)
10
Радош Девић img40
18
Иван Симић img49img56
33
Mилан Ђурић
34
Mихајло Ђурић
36
Ђорђе Николић
40
Ђорђе Видић

Иди назад