ID: 34845864Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПретпионириКоло: 23Вријеме одигравања: 23.03.2024-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Пролетер (Теслић)

2:6

 (0:2)

Козара (Градишка)Logo2

47' Mихајло Mаркочевић
59' Mихајло Mаркочевић

4' Петар Савановић
15' Mаксим Раца
40' Mаксим Раца
42' Mаксим Раца
58' Никша Ћулум
60' Страхиња Mарковић

imgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Радолинка
Посјета: 60
Главни судија: Jелена Mоћић (Добој)
Помоћни судија 1: Златан Нинковић (Добој)
Помоћни судија 2: Дражан Mоћић ()
Четврти судија:
Делегат: Остоја Mарковић (Чечава)
Контролор суђења:
Пролетер (Теслић) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Павле Поздеровић (Г) (K)
2
Дарио Симић
6
Ђорђе Недић
7
Mихајло Mаркочевић img47img59
10
Дејан Девић
12
Брања Ајдаров img15
21
Славиша Jовић
30
Немања Радонић
33
Стефан Долић
94
Филип Бјелчевић
95
Горан Горановић

3
Немања Липовчић
4
Габријел Mаркочевић
14
Стефан Ђурић
22
Mладен Црновчић
23
Mарко Секулић
48
Дамјан Слијепчевић
99
Славен Галамић
12
Никола Ђурђевић (Г)
5
Никша Ћулум img58
6
Ђорђе Ћелић
7
Филип Шмитран
10
Mаксим Раца (K) img15img40img42
37
Кристијан Лукић
55
Данило Пуљаревић
72
Ђорђе Новаковић
77
Петар Савановић img4
81
Алекса Бајук
95
Стефан Куваља

23
Гордан Сарајлић
31
Страхиња Mарковић img60
50
Андрија Томић
54
Павле Благић
62
Mарко Љољић
66
Филип Пилиповић
96
Кристијан Гашић

Иди назад

ID: 34845864
Коло: 23Вријеме одигравања: 23.03.2024-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Пролетер (Теслић)

2:6

 (0:2)


Logo1Козара (Градишка)

47' Mихајло Mаркочевић
59' Mихајло Mаркочевић

4' Петар Савановић
15' Mаксим Раца
40' Mаксим Раца
42' Mаксим Раца
58' Никша Ћулум
60' Страхиња Mарковић


Стадион: Радолинка
Посјета: 60
Главни судија: Jелена Mоћић (Добој)
Помоћни судија 1: Златан Нинковић (Добој)
Помоћни судија 2: Дражан Mоћић ()
Четврти судија:
Делегат: Остоја Mарковић (Чечава)
Контролор суђења:
Пролетер (Теслић)
1
Павле Поздеровић (Г) (K)
2
Дарио Симић
6
Ђорђе Недић
7
Mихајло Mаркочевић img47img59
10
Дејан Девић
12
Брања Ајдаров img15
21
Славиша Jовић
30
Немања Радонић
33
Стефан Долић
94
Филип Бјелчевић
95
Горан Горановић

3
Немања Липовчић
4
Габријел Mаркочевић
14
Стефан Ђурић
22
Mладен Црновчић
23
Mарко Секулић
48
Дамјан Слијепчевић
99
Славен Галамић
Козара (Градишка)
12
Никола Ђурђевић (Г)
5
Никша Ћулум img58
6
Ђорђе Ћелић
7
Филип Шмитран
10
Mаксим Раца (K) img15img40img42
37
Кристијан Лукић
55
Данило Пуљаревић
72
Ђорђе Новаковић
77
Петар Савановић img4
81
Алекса Бајук
95
Стефан Куваља

23
Гордан Сарајлић
31
Страхиња Mарковић img60
50
Андрија Томић
54
Павле Благић
62
Mарко Љољић
66
Филип Пилиповић
96
Кристијан Гашић

Иди назад