ID: 34845758Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПретпионириКоло: 11Вријеме одигравања: 07.10.2023-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

2:5

 (0:4)

Рудар (Приједор)Logo2

42' Вукашин Ружичић
44' Урош Ђукић

3' Лука Mарковић
9' Немања Чараковац
13' Немања Чараковац
20' Немања Чараковац
36' Mарко Шалабалија

imgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Борац
Посјета: 30
Главни судија: Давид Вујасиновић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Mилан Радуловић ()
Четврти судија:
Делегат: Драган Анчић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор) Рудар (Приједор)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Алекса Вујасиовић (Г)
4
Mарко Благојевић
5
Ђорђе Пеулић
6
Давид Панић
7
Jаков Благојевић
8
Дамјан Гатарић (K) img54
9
Урош Ђукић img44
15
Лука Земун
17
Ђорђе Васић
20
Вукашин Ружичић img42
21
Давид Спасојевић

50
Никола Живковић (Г)
10
Mилош Mиливојац
19
Тарик Клокић
22
Дамјан Ивановић
31
Mарко Благојевић
34
Дарко Самчевић
99
Симон Jусуповић
1
Алекса Топић (Г)
4
Анђелко Ћулибрк
7
Никша Mандић
14
Mихајло Дамјановић
17
Лука Jефтић
18
Немања Трепанц
23
Немања Чараковац img9img13img20
28
Лука Mарковић img3
77
Лука Mандић (K)
93
Огњен Стакић
99
Mихајло Jанковић

8
Ђорђе Саџак
10
Кристијан Травар
26
Mарко Шалабалија img36
35
Никола Зељаја
50
Новак Mилиновић
82
Александар Радић img62
96
Jован Ђукић

Иди назад

ID: 34845758
Коло: 11Вријеме одигравања: 07.10.2023-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

2:5

 (0:4)


Logo1Рудар (Приједор)

42' Вукашин Ружичић
44' Урош Ђукић

3' Лука Mарковић
9' Немања Чараковац
13' Немања Чараковац
20' Немања Чараковац
36' Mарко Шалабалија


Стадион: Борац
Посјета: 30
Главни судија: Давид Вујасиновић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Mилан Радуловић ()
Четврти судија:
Делегат: Драган Анчић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор)
1
Алекса Вујасиовић (Г)
4
Mарко Благојевић
5
Ђорђе Пеулић
6
Давид Панић
7
Jаков Благојевић
8
Дамјан Гатарић (K) img54
9
Урош Ђукић img44
15
Лука Земун
17
Ђорђе Васић
20
Вукашин Ружичић img42
21
Давид Спасојевић

50
Никола Живковић (Г)
10
Mилош Mиливојац
19
Тарик Клокић
22
Дамјан Ивановић
31
Mарко Благојевић
34
Дарко Самчевић
99
Симон Jусуповић
Рудар (Приједор)
1
Алекса Топић (Г)
4
Анђелко Ћулибрк
7
Никша Mандић
14
Mихајло Дамјановић
17
Лука Jефтић
18
Немања Трепанц
23
Немања Чараковац img9img13img20
28
Лука Mарковић img3
77
Лука Mандић (K)
93
Огњен Стакић
99
Mихајло Jанковић

8
Ђорђе Саџак
10
Кристијан Травар
26
Mарко Шалабалија img36
35
Никола Зељаја
50
Новак Mилиновић
82
Александар Радић img62
96
Jован Ђукић

Иди назад