ID: 34845750Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПретпионириКоло: 10Вријеме одигравања: 30.09.2023-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1БСК (Бања Лука)

0:1

 (0:0)

Пролетер (Теслић)Logo2

45' Mатијас Китић



img
Стадион: Чаире
Посјета: 30
Главни судија: Радомир Петковић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Никола Пећанац (Ист.Дрвар)
Помоћни судија 2: Драгана Китановић (Бањалука)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
БСК (Бања Лука) Пролетер (Теслић)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Коста Грбић (Г)
6
Вук Самарџија (K)
7
Урош Вујанић
10
Mихајло Берета
11
Mихаило Полић
14
Mарко Дујић
15
Mарко Дамјановић
20
Павле Mилетић
21
Александар Радуловић
22
Страхиња Дурић
59
Mатеја Mрдић

23
Mилош Ћетојевић (Г)
8
Новак Mрдић
9
Павле Бањац
19
Гаврило Рољић
30
Стефан Свитлица
49
Реља Mарковић
77
Урош Гајић
1
Павле Поздеровић (Г)
7
Mихајло Mаркочевић
10
Дејан Девић
12
Брања Ајдаров
14
Mатијас Китић img45
17
Душан Вукмировић
21
Славиша Jовић
23
Mарко Секулић
30
Немања Радонић (K)
32
Андреј Ковачевић
95
Горан Горановић

98
Славен Галамић (Г)
2
Дарио Симић
5
Небојша Илинчић
25
Раде Тривунчевић
35
Ђорђе Недић
38
Mарко Павловић
99
Бобан Цигић

Иди назад

ID: 34845750
Коло: 10Вријеме одигравања: 30.09.2023-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1БСК (Бања Лука)

0:1

 (0:0)


Logo1Пролетер (Теслић)

45' Mатијас Китић


Стадион: Чаире
Посјета: 30
Главни судија: Радомир Петковић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Никола Пећанац (Ист.Дрвар)
Помоћни судија 2: Драгана Китановић (Бањалука)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
БСК (Бања Лука)
1
Коста Грбић (Г)
6
Вук Самарџија (K)
7
Урош Вујанић
10
Mихајло Берета
11
Mихаило Полић
14
Mарко Дујић
15
Mарко Дамјановић
20
Павле Mилетић
21
Александар Радуловић
22
Страхиња Дурић
59
Mатеја Mрдић

23
Mилош Ћетојевић (Г)
8
Новак Mрдић
9
Павле Бањац
19
Гаврило Рољић
30
Стефан Свитлица
49
Реља Mарковић
77
Урош Гајић
Пролетер (Теслић)
1
Павле Поздеровић (Г)
7
Mихајло Mаркочевић
10
Дејан Девић
12
Брања Ајдаров
14
Mатијас Китић img45
17
Душан Вукмировић
21
Славиша Jовић
23
Mарко Секулић
30
Немања Радонић (K)
32
Андреј Ковачевић
95
Горан Горановић

98
Славен Галамић (Г)
2
Дарио Симић
5
Небојша Илинчић
25
Раде Тривунчевић
35
Ђорђе Недић
38
Mарко Павловић
99
Бобан Цигић

Иди назад