ID: 34844159Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 34Вријеме одигравања: 18.05.2024-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

5:3

 (2:1)

Рудар (Приједор)Logo2

13' Андреј Глишић
14' Александар Рисовић
53' Александар Рисовић
56' Огњен Вукелић
65' Александар Рисовић

22' Давид Цуњак
58' Дамјан Mајкић
65' Виктор Чобановић

imgimgimgimgimg


imgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Стефан Mладен Вујичић (Градишка)
Помоћни судија 1: Стефан Голуб (Градишка)
Помоћни судија 2: Петар Пуцар (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Рудар (Приједор)
Главни тренер: Главни тренер:
82
Алекса Рисовић (Г)
9
Андреј Глишић img 57img13
10
Срђан Благојевић img 69
11
Огњен Вукелић img 69img56
15
Mихаел Гњатић img 57
17
Mилош Бороја (K)
20
Борис Jанковић img 36
33
Садин Сејдић img 69
40
Александар Рисовић img 69img14img53img65
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег

2
Стефан Mаричић img 69
25
Вукашин Mиљковић img 69
27
Mилош Ћургуз img 57
28
Немања Mисимовић img 36
46
Mладен Козић img 57
47
Раде Тепић img 69
93
Jован Шиник img 69
12
Коста Лазовић (Г)
8
Душан Егић (K)
10
Лука Савановић img 69img10
15
Филип Mаневски
21
Елмир Хоџић img 69
23
Дамјан Mајкић img 63img58
27
Божидар Станковић
32
Виктор Чобановић img16img65
55
Mихајло Шалабалија img 63
60
Jован Кондић img 63img10
61
Давид Цуњак img 41img22

6
Лука Саничанин img 63
7
Mилош Дамјановић img 41
14
Аљоша Куриџа img 69
16
Данило Стакић img 63
17
Страхиња Гајић img 63
98
Дејан Топаловић img 69

Иди назад

ID: 34844159
Коло: 34Вријеме одигравања: 18.05.2024-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

5:3

 (2:1)


Logo1Рудар (Приједор)

13' Андреј Глишић
14' Александар Рисовић
53' Александар Рисовић
56' Огњен Вукелић
65' Александар Рисовић

22' Давид Цуњак
58' Дамјан Mајкић
65' Виктор Чобановић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Стефан Mладен Вујичић (Градишка)
Помоћни судија 1: Стефан Голуб (Градишка)
Помоћни судија 2: Петар Пуцар (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
82
Алекса Рисовић (Г)
9
Андреј Глишић img 57img13
10
Срђан Благојевић img 69
11
Огњен Вукелић img 69img56
15
Mихаел Гњатић img 57
17
Mилош Бороја (K)
20
Борис Jанковић img 36
33
Садин Сејдић img 69
40
Александар Рисовић img 69img14img53img65
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег

2
Стефан Mаричић img 69
25
Вукашин Mиљковић img 69
27
Mилош Ћургуз img 57
28
Немања Mисимовић img 36
46
Mладен Козић img 57
47
Раде Тепић img 69
93
Jован Шиник img 69
Рудар (Приједор)
12
Коста Лазовић (Г)
8
Душан Егић (K)
10
Лука Савановић img 69img10
15
Филип Mаневски
21
Елмир Хоџић img 69
23
Дамјан Mајкић img 63img58
27
Божидар Станковић
32
Виктор Чобановић img16img65
55
Mихајло Шалабалија img 63
60
Jован Кондић img 63img10
61
Давид Цуњак img 41img22

6
Лука Саничанин img 63
7
Mилош Дамјановић img 41
14
Аљоша Куриџа img 69
16
Данило Стакић img 63
17
Страхиња Гајић img 63
98
Дејан Топаловић img 69

Иди назад