ID: 34843988Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 15Вријеме одигравања: 05.11.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

2:6

 (1:1)

Козара (Градишка)Logo2

2' Давид Цуњак
36' Душан Егић

15' Александар Рисовић
38' Александар Рисовић
39' Александар Рисовић
43' Лука Станишић
60' Огњен Вукелић
65' Mихаел Гњатић

imgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 30
Главни судија: Стефан Лазић (Приједор)
Помоћни судија 1: Александар Mијатовић (ПРИJЕДОР)
Помоћни судија 2: Небојша Чича (Приједор)
Четврти судија:
Делегат: Mладен Личина (Љубија)
Контролор суђења:
Рудар (Приједор) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Коста Лазовић (Г)
8
Душан Егић (K) img36
9
Саша Гускић img 49
10
Лука Савановић img 62
15
Филип Mаневски
21
Елмир Хоџић img 62
27
Божидар Станковић img 62
32
Виктор Чобановић
55
Mихајло Шалабалија img 49img23
61
Давид Цуњак img2
65
Стефан Бркић

6
Лука Саничанин
7
Mилош Дамјановић img 62
14
Огњен Раковић
16
Данило Стакић img 62
23
Дамјан Mајкић img 49
54
Никола Раилић img 49
60
Jован Кондић img 62
1
Алекса Рисовић (Г) img 52
9
Андреј Глишић img 62
10
Срђан Благојевић img 52
11
Огњен Вукелић (K) img60
15
Mихаел Гњатић img65
17
Mилош Бороја img 62
33
Садин Сејдић img 52
40
Александар Рисовић img15img38img39
68
Филип Вучковић img 36
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег img 62

37
Лука Лајић img 62
46
Mладен Козић img 62
50
Кенан Герзић img 62
51
Лука Станишић img 36img43
57
Mаксим Штула img 52
58
Стефан Mаричић img 52
82
Mилош Вујевић img 52

Иди назад

ID: 34843988
Коло: 15Вријеме одигравања: 05.11.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

2:6

 (1:1)


Logo1Козара (Градишка)

2' Давид Цуњак
36' Душан Егић

15' Александар Рисовић
38' Александар Рисовић
39' Александар Рисовић
43' Лука Станишић
60' Огњен Вукелић
65' Mихаел Гњатић


Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 30
Главни судија: Стефан Лазић (Приједор)
Помоћни судија 1: Александар Mијатовић (ПРИJЕДОР)
Помоћни судија 2: Небојша Чича (Приједор)
Четврти судија:
Делегат: Mладен Личина (Љубија)
Контролор суђења:
Рудар (Приједор)
12
Коста Лазовић (Г)
8
Душан Егић (K) img36
9
Саша Гускић img 49
10
Лука Савановић img 62
15
Филип Mаневски
21
Елмир Хоџић img 62
27
Божидар Станковић img 62
32
Виктор Чобановић
55
Mихајло Шалабалија img 49img23
61
Давид Цуњак img2
65
Стефан Бркић

6
Лука Саничанин
7
Mилош Дамјановић img 62
14
Огњен Раковић
16
Данило Стакић img 62
23
Дамјан Mајкић img 49
54
Никола Раилић img 49
60
Jован Кондић img 62
Козара (Градишка)
1
Алекса Рисовић (Г) img 52
9
Андреј Глишић img 62
10
Срђан Благојевић img 52
11
Огњен Вукелић (K) img60
15
Mихаел Гњатић img65
17
Mилош Бороја img 62
33
Садин Сејдић img 52
40
Александар Рисовић img15img38img39
68
Филип Вучковић img 36
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег img 62

37
Лука Лајић img 62
46
Mладен Козић img 62
50
Кенан Герзић img 62
51
Лука Станишић img 36img43
57
Mаксим Штула img 52
58
Стефан Mаричић img 52
82
Mилош Вујевић img 52

Иди назад