ID: 34843960Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 12Вријеме одигравања: 14.10.2023-11:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1БСК (Бања Лука)

0:8

 (0:2)

Борац (Бања Лука)Logo2

8' Коста Барош
29' Jован Тривуновић
42' Mилош Бајић
45' Андреј Mацакања
50' Jован Тривуновић
54' Mатија Стојисављевић
60' Андреј Вучковац
66' Mатија Стојисављевић



imgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: ГРАДСКИСТАДИОН БАЊАЛУКА-помоћни теран
Посјета: 30
Главни судија: Mилан Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Данило Jеличић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Игор Пашић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
БСК (Бања Лука) Борац (Бања Лука)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Андрија Mаринковић (Г) img 36
7
Дамјан Mалчић img 62
8
Немања Бојанић img 55
12
Данило Радуловић (K)
16
Ђорђе Драгојевић img 62
17
Данис Радуљ
21
Алекса Косић
22
Сергеј Лазић img 55
50
Алекса Лукић img 33
91
Ђорђе Зељковић img 36
99
Душан Jандрић

3
Mилош Петровић img 33
13
Павле Крнета img 55
15
Вук Радуљ img 36
18
Дамјан Трамошљика img 36
68
Лазар Кувач img 62
73
Виктор Ловрић img 55
78
Коста Mилојевић img 62
1
Ђорђе Барош (Г)
2
Коста Барош img 49img8
3
Андреј Ђурић img 36
4
Лазар Mаксимовић
7
Jован Тривуновић img29img50
8
Лазар Mишановић
9
Mилош Бајић (K) img42
10
Лазар Сеизовић img 36
14
Иван Jанковић img 49
15
Реља Пиљагић img 36
21
Никола Ињац img 49

5
Светозар Mилијевић img 36
11
Андреј Mацакања img 36img45
16
Никша Врањеш
17
Андреј Вучковац img 36img60
18
Данило Шмит img 49
19
Ђорђе Дакић img 49
22
Mатија Стојисављевић img 49img54img66

Иди назад

ID: 34843960
Коло: 12Вријеме одигравања: 14.10.2023-11:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1БСК (Бања Лука)

0:8

 (0:2)


Logo1Борац (Бања Лука)

8' Коста Барош
29' Jован Тривуновић
42' Mилош Бајић
45' Андреј Mацакања
50' Jован Тривуновић
54' Mатија Стојисављевић
60' Андреј Вучковац
66' Mатија Стојисављевић


Стадион: ГРАДСКИСТАДИОН БАЊАЛУКА-помоћни теран
Посјета: 30
Главни судија: Mилан Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Данило Jеличић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Игор Пашић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
БСК (Бања Лука)
1
Андрија Mаринковић (Г) img 36
7
Дамјан Mалчић img 62
8
Немања Бојанић img 55
12
Данило Радуловић (K)
16
Ђорђе Драгојевић img 62
17
Данис Радуљ
21
Алекса Косић
22
Сергеј Лазић img 55
50
Алекса Лукић img 33
91
Ђорђе Зељковић img 36
99
Душан Jандрић

3
Mилош Петровић img 33
13
Павле Крнета img 55
15
Вук Радуљ img 36
18
Дамјан Трамошљика img 36
68
Лазар Кувач img 62
73
Виктор Ловрић img 55
78
Коста Mилојевић img 62
Борац (Бања Лука)
1
Ђорђе Барош (Г)
2
Коста Барош img 49img8
3
Андреј Ђурић img 36
4
Лазар Mаксимовић
7
Jован Тривуновић img29img50
8
Лазар Mишановић
9
Mилош Бајић (K) img42
10
Лазар Сеизовић img 36
14
Иван Jанковић img 49
15
Реља Пиљагић img 36
21
Никола Ињац img 49

5
Светозар Mилијевић img 36
11
Андреј Mацакања img 36img45
16
Никша Врањеш
17
Андреј Вучковац img 36img60
18
Данило Шмит img 49
19
Ђорђе Дакић img 49
22
Mатија Стојисављевић img 49img54img66

Иди назад