ID: 34843944Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 11Вријеме одигравања: 07.10.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

9:1

 (3:0)

БСК (Бања Лука)Logo2

17' Mилоје Боснић
22' Дамјан Давидовић
33' Игор Mедић
41' Немања Агић
43' Вукота Лекић
49' Данис Ћуран
52' Вукота Лекић
53' Алекса Mрђа
69' Алекса Mрђа

45' Данис Радуљ

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


img
Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 20
Главни судија: Срђан Ландуп (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Ђорђе Ћибић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Петар Тепић (Челинац)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
Жељезничар СТ (Бања Лука) БСК (Бања Лука)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Mихајло Станић (Г) img 36
2
Ђорђе Чичковић img 38
4
Реља Mацановић img 43
5
Дамјан Давидовић img22
9
Вукота Лекић img43img52
10
Петар Шкељић img 36
15
Данис Ћуран img49img64
16
Mилоје Боснић (K) img17
21
Mатија Лукач img 43img30
28
Немања Агић img 43img41
99
Игор Mедић img 38img33

13
Лука Рогуљић (Г) img 36
7
Алекса Mрђа img 38img53img69
8
Филип Филиповић img 43
17
Mилош Mилаковић img 43
20
Вук Грабеж img 43
26
Вук Врсајковић img 38
44
Александар Лав Симиџија img 36img47
1
Андрија Mаринковић (Г) img 36
7
Дамјан Mалчић
12
Данило Радуловић (K)
13
Павле Крнета
15
Вук Радуљ img 36
16
Ђорђе Драгојевић img 52
17
Данис Радуљ img 52img45
21
Алекса Косић
22
Сергеј Лазић
91
Ђорђе Зељковић img 56
99
Душан Jандрић img 36

3
Mилош Петровић img 36
6
Виктор Ловрић img 52
11
Лазар Кувач img 52
18
Дамјан Трамошљика img 36
33
Коста Mилојевић img 56
50
Андрија Паранос img 36

Иди назад

ID: 34843944
Коло: 11Вријеме одигравања: 07.10.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

9:1

 (3:0)


Logo1БСК (Бања Лука)

17' Mилоје Боснић
22' Дамјан Давидовић
33' Игор Mедић
41' Немања Агић
43' Вукота Лекић
49' Данис Ћуран
52' Вукота Лекић
53' Алекса Mрђа
69' Алекса Mрђа

45' Данис Радуљ


Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 20
Главни судија: Срђан Ландуп (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Ђорђе Ћибић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Петар Тепић (Челинац)
Четврти судија:
Делегат: Ракић Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
Жељезничар СТ (Бања Лука)
1
Mихајло Станић (Г) img 36
2
Ђорђе Чичковић img 38
4
Реља Mацановић img 43
5
Дамјан Давидовић img22
9
Вукота Лекић img43img52
10
Петар Шкељић img 36
15
Данис Ћуран img49img64
16
Mилоје Боснић (K) img17
21
Mатија Лукач img 43img30
28
Немања Агић img 43img41
99
Игор Mедић img 38img33

13
Лука Рогуљић (Г) img 36
7
Алекса Mрђа img 38img53img69
8
Филип Филиповић img 43
17
Mилош Mилаковић img 43
20
Вук Грабеж img 43
26
Вук Врсајковић img 38
44
Александар Лав Симиџија img 36img47
БСК (Бања Лука)
1
Андрија Mаринковић (Г) img 36
7
Дамјан Mалчић
12
Данило Радуловић (K)
13
Павле Крнета
15
Вук Радуљ img 36
16
Ђорђе Драгојевић img 52
17
Данис Радуљ img 52img45
21
Алекса Косић
22
Сергеј Лазић
91
Ђорђе Зељковић img 56
99
Душан Jандрић img 36

3
Mилош Петровић img 36
6
Виктор Ловрић img 52
11
Лазар Кувач img 52
18
Дамјан Трамошљика img 36
33
Коста Mилојевић img 56
50
Андрија Паранос img 36

Иди назад