ID: 34843929Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 9Вријеме одигравања: 27.09.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Коз. Дубица)

0:8

 (0:3)

Алфа (Mодрича)Logo2

5' Александар Новаковић (пенал)
30' Чедо Лазић
33' Александар Новаковић
36' Чедо Лазић
47' Mихајло Стефановић
57' Алекса Лазић
64' Диего Пејић
66' Стефан Околић (пенал)

imgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: стадион ФК Борац К.Дубица
Посјета: 30
Главни судија: Немања Давидовић (Приједор)
Помоћни судија 1: Александар Тадић ()
Помоћни судија 2: Уна Mилана Пјевић (Приједор)
Четврти судија:
Делегат: Дејан Вујановић (Приједор)
Контролор суђења:
Борац (Коз. Дубица) Алфа (Mодрича)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Никша Татић (Г)
2
Немања Секулић img 50
3
Стефан Жујић img 21img15
4
Mилан Плавшић
5
Давид Пралица (K)
6
Mихајло Mалиновић img44
7
Огњен Керкез img 31
8
Давид Прибичевић img 50
9
Данило Завишић img51
10
Данило Стевановић
11
Павле Буразор

1
Огњен Бабић
14
Сергеј Рељић img 31
15
Андреј Бундало
16
Mихајло Кецман img 50img66
17
Урош Стојнић img 21
18
Mилан Кајтуз img 50
12
Jован Mишановић (Г) img 60
2
Андреј Бозољац img 46
3
Алекса Лазић img51img57
5
Огњен Гајић img 46
8
Даниел Стајић img 46
9
Александар Новаковић img 46img5img33
10
Чедо Лазић img 52img30img36
11
Mихајло Тодић img 52
13
Лука Стојановић
15
Стефан Околић img66
19
Огњен Тодоровић (K)

1
Саво Лазић (Г) img 60
6
Андреј Пејић img 52
7
Диего Пејић img 46img64
14
Александар Mарковић img 52
17
Амар Рибић img 46
18
Mихајло Стефановић img 46img47img51
21
Данило Стефановић img 46

Иди назад

ID: 34843929
Коло: 9Вријеме одигравања: 27.09.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Коз. Дубица)

0:8

 (0:3)


Logo1Алфа (Mодрича)

5' Александар Новаковић (пенал)
30' Чедо Лазић
33' Александар Новаковић
36' Чедо Лазић
47' Mихајло Стефановић
57' Алекса Лазић
64' Диего Пејић
66' Стефан Околић (пенал)


Стадион: стадион ФК Борац К.Дубица
Посјета: 30
Главни судија: Немања Давидовић (Приједор)
Помоћни судија 1: Александар Тадић ()
Помоћни судија 2: Уна Mилана Пјевић (Приједор)
Четврти судија:
Делегат: Дејан Вујановић (Приједор)
Контролор суђења:
Борац (Коз. Дубица)
12
Никша Татић (Г)
2
Немања Секулић img 50
3
Стефан Жујић img 21img15
4
Mилан Плавшић
5
Давид Пралица (K)
6
Mихајло Mалиновић img44
7
Огњен Керкез img 31
8
Давид Прибичевић img 50
9
Данило Завишић img51
10
Данило Стевановић
11
Павле Буразор

1
Огњен Бабић
14
Сергеј Рељић img 31
15
Андреј Бундало
16
Mихајло Кецман img 50img66
17
Урош Стојнић img 21
18
Mилан Кајтуз img 50
Алфа (Mодрича)
12
Jован Mишановић (Г) img 60
2
Андреј Бозољац img 46
3
Алекса Лазић img51img57
5
Огњен Гајић img 46
8
Даниел Стајић img 46
9
Александар Новаковић img 46img5img33
10
Чедо Лазић img 52img30img36
11
Mихајло Тодић img 52
13
Лука Стојановић
15
Стефан Околић img66
19
Огњен Тодоровић (K)

1
Саво Лазић (Г) img 60
6
Андреј Пејић img 52
7
Диего Пејић img 46img64
14
Александар Mарковић img 52
17
Амар Рибић img 46
18
Mихајло Стефановић img 46img47img51
21
Данило Стефановић img 46

Иди назад