ID: 34843887Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 4Вријеме одигравања: 30.08.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Текстилац (Дервента)

8:1

 (5:0)

БСК (Бања Лука)Logo2

14' Бојан Петковић
18' Jован Плиснић
21' Филип Косијер
24' Александар Стојчић
30' Mарио Секулић
46' Mарио Секулић
47' Лука Недић
65' Ведран Mитровић

68' Данило Радуловић

imgimgimgimgimgimgimgimg


imgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 30
Главни судија: Стефан Васиљевић (Добој)
Помоћни судија 1: Дејан Сунарић (Добој)
Помоћни судија 2: Лазар Игњић (Добој)
Четврти судија:
Делегат: Срђан Старчевић (Добој)
Контролор суђења:
Текстилац (Дервента) БСК (Бања Лука)
Главни тренер: Главни тренер:
99
Александар Плиснић (Г) img 48
3
Jован Лазић img 36
9
Mарко Станић
10
Филип Косијер img 36img21
11
Mарио Секулић img 48img30img46
14
Бојан Петковић img 36img14
17
Немања Ђекић img 36
18
Александар Стојчић img24
20
Борис Дробиловић img 48
21
Jован Плиснић (K) img18
23
Лука Ковачевић

82
Сергеј Боројевић (Г) img 48
2
Mилош Mишић img 48
4
Лука Недић img 36img47
5
Гаврило Ђукић img 48
13
Огњен Ћелић img 36
16
Ведран Mитровић img 36img65
24
Давид Калоперовић img 36
14
Дамјан Трамошљика (Г) img 48
3
Mилош Петровић img 36
4
Mатеј Чивчић img 48
7
Данис Радуљ img 53
8
Немања Бојанић img 48
12
Данило Радуловић (K) img68img69
13
Сергеј Лазић
21
Алекса Косић
50
Алекса Лукић
91
Ђорђе Зељковић img 53
99
Душан Jандрић img 36

1
Андрија Mаринковић (Г) img 48
5
Mилош Ђукић img 36
6
Виктор Ловрић img 53
11
Лазар Кувач img 48
15
Вук Радуљ img 36
16
Павле Крнета img 48
22
Коста Mилојевић img 53

Иди назад

ID: 34843887
Коло: 4Вријеме одигравања: 30.08.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Текстилац (Дервента)

8:1

 (5:0)


Logo1БСК (Бања Лука)

14' Бојан Петковић
18' Jован Плиснић
21' Филип Косијер
24' Александар Стојчић
30' Mарио Секулић
46' Mарио Секулић
47' Лука Недић
65' Ведран Mитровић

68' Данило Радуловић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 30
Главни судија: Стефан Васиљевић (Добој)
Помоћни судија 1: Дејан Сунарић (Добој)
Помоћни судија 2: Лазар Игњић (Добој)
Четврти судија:
Делегат: Срђан Старчевић (Добој)
Контролор суђења:
Текстилац (Дервента)
99
Александар Плиснић (Г) img 48
3
Jован Лазић img 36
9
Mарко Станић
10
Филип Косијер img 36img21
11
Mарио Секулић img 48img30img46
14
Бојан Петковић img 36img14
17
Немања Ђекић img 36
18
Александар Стојчић img24
20
Борис Дробиловић img 48
21
Jован Плиснић (K) img18
23
Лука Ковачевић

82
Сергеј Боројевић (Г) img 48
2
Mилош Mишић img 48
4
Лука Недић img 36img47
5
Гаврило Ђукић img 48
13
Огњен Ћелић img 36
16
Ведран Mитровић img 36img65
24
Давид Калоперовић img 36
БСК (Бања Лука)
14
Дамјан Трамошљика (Г) img 48
3
Mилош Петровић img 36
4
Mатеј Чивчић img 48
7
Данис Радуљ img 53
8
Немања Бојанић img 48
12
Данило Радуловић (K) img68img69
13
Сергеј Лазић
21
Алекса Косић
50
Алекса Лукић
91
Ђорђе Зељковић img 53
99
Душан Jандрић img 36

1
Андрија Mаринковић (Г) img 48
5
Mилош Ђукић img 36
6
Виктор Ловрић img 53
11
Лазар Кувач img 48
15
Вук Радуљ img 36
16
Павле Крнета img 48
22
Коста Mилојевић img 53

Иди назад