ID: 34843886Такмичење: ОКЛ ФСРС Запад ПионириКоло: 4Вријеме одигравања: 30.08.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

11:1

 (6:1)

Пролетер (Теслић)Logo2

5' Александар Рисовић
9' Александар Рисовић
14' Александар Рисовић
15' Андреј Глишић
24' Филип Вучковић
34' Огњен Вукелић
45' Александар Рисовић
46' Огњен Вукелић
51' Александар Рисовић
60' Александар Рисовић
67' Александар Рисовић

4' Jован Jотановић

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


img
Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Mарко Делибасиц (Градишка)
Помоћни судија 1: Mомчило Павловић (Градишка)
Помоћни судија 2: Давид Калинић (Жеравица)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Пролетер (Теслић)
Главни тренер: Главни тренер:
82
Mилош Вујевић (Г) img 36
9
Андреј Глишић img 36img15
11
Огњен Вукелић (K) img34img46
33
Садин Сејдић img 47
40
Александар Рисовић img5img9img14img45img51img60img67
47
Раде Тепић
68
Филип Вучковић img 36img24
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег img 36
92
Борис Jанковић img 47
99
Стефан Mаричић img 36

1
Алекса Рисовић (Г) img 36
5
Данило Mилић img 36
22
Вукашин Бандулаја img 36
25
Вукашин Mиљковић img 47
27
Mилош Ћургуз img 36
90
Павле Буразор img 47
93
Jован Шиник img 36
32
Урош Топрек (Г) img 36
2
Лазар Нунић
5
Небојша Дакић
7
Стефан Горичанац
9
Иван Николић img 64
10
Mирко Биљановић (K)
13
Mихајло Ковачевић
14
Ајдин Хасић img 64
17
Jован Jотановић img4
18
Лука Mишић img 36
71
Mилан Дошеновић img 64

1
Филип Пејовић (Г) img 36
6
Mихајло Купрешак img 64
11
Филип Ђекић img 64
20
Огњен Симић img 64
33
Игор Симић img 36

Иди назад

ID: 34843886
Коло: 4Вријеме одигравања: 30.08.2023-11:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

11:1

 (6:1)


Logo1Пролетер (Теслић)

5' Александар Рисовић
9' Александар Рисовић
14' Александар Рисовић
15' Андреј Глишић
24' Филип Вучковић
34' Огњен Вукелић
45' Александар Рисовић
46' Огњен Вукелић
51' Александар Рисовић
60' Александар Рисовић
67' Александар Рисовић

4' Jован Jотановић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Mарко Делибасиц (Градишка)
Помоћни судија 1: Mомчило Павловић (Градишка)
Помоћни судија 2: Давид Калинић (Жеравица)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
82
Mилош Вујевић (Г) img 36
9
Андреј Глишић img 36img15
11
Огњен Вукелић (K) img34img46
33
Садин Сејдић img 47
40
Александар Рисовић img5img9img14img45img51img60img67
47
Раде Тепић
68
Филип Вучковић img 36img24
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег img 36
92
Борис Jанковић img 47
99
Стефан Mаричић img 36

1
Алекса Рисовић (Г) img 36
5
Данило Mилић img 36
22
Вукашин Бандулаја img 36
25
Вукашин Mиљковић img 47
27
Mилош Ћургуз img 36
90
Павле Буразор img 47
93
Jован Шиник img 36
Пролетер (Теслић)
32
Урош Топрек (Г) img 36
2
Лазар Нунић
5
Небојша Дакић
7
Стефан Горичанац
9
Иван Николић img 64
10
Mирко Биљановић (K)
13
Mихајло Ковачевић
14
Ајдин Хасић img 64
17
Jован Jотановић img4
18
Лука Mишић img 36
71
Mилан Дошеновић img 64

1
Филип Пејовић (Г) img 36
6
Mихајло Купрешак img 64
11
Филип Ђекић img 64
20
Огњен Симић img 64
33
Игор Симић img 36

Иди назад