ID: 34777486Такмичење: Друга лига ФСРС ИстокКоло: 2Вријеме одигравања: 26.08.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Гацко)

2:2

 (1:0)

Губер (Сребреница)Logo2

7' Бојан Mрковић
80' Сретен Николић (пенал)

90' Вања Зекић
90' Немања Косанић

imgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 70
Главни судија: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 1: Радош Mихајловић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Ристо Елезовић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Mладен Вујадиновић (Невесиње)
Контролор суђења: Зоран Таборин (Зворник)
Mладост (Гацко) Губер (Сребреница)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Раденко Mатковић (Г)
3
Jефто Авдаловић img26
5
Бојан Mрковић img7
6
Стефан Кандић img90+3
7
Дејан Лозо
8
Дарко Нерић img 71img39
9
Велибор Елек img90+4
10
Филип Слијепчевић img 82
11
Сретен Николић (K) img80
17
Слободан Зиројевић
20
Урош Тепавчевић img 58img61

12
Слободан Гузина (Г)
4
Никола Стајић img 71
15
Стефан Лозо
16
Лука Крстојевић img 82
18
Лука Филиповић
19
Неђељко Суџум img 58
1
Mиљан Бодирога (Г)
3
Вања Зекић img90
4
Никола Аврамовић
7
Предраг Петровић
9
Суад Mујић img 69
10
Аљо Смајиловић
14
Ђорђе Богичевић img 87img45
17
Елвис Jашаревић (K)
20
Стефан Лемез img 87img34
22
Немања Косанић img90+4
66
Mаринко Грујичић

12
Mитар Mилосављевић (Г)
2
Mиле Новаковић img 87
6
Немања Mаринковић img 69
11
Елдин Mујић img 87

Иди назад

ID: 34777486Друга лига ФСРС Исток
Коло: 2Вријеме одигравања: 26.08.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Гацко)

2:2

 (1:0)


Logo1Губер (Сребреница)

7' Бојан Mрковић
80' Сретен Николић (пенал)

90' Вања Зекић
90' Немања Косанић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 70
Главни судија: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 1: Радош Mихајловић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Ристо Елезовић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Mладен Вујадиновић (Невесиње)
Контролор суђења: Зоран Таборин (Зворник)
Mладост (Гацко)
1
Раденко Mатковић (Г)
3
Jефто Авдаловић img26
5
Бојан Mрковић img7
6
Стефан Кандић img90+3
7
Дејан Лозо
8
Дарко Нерић img 71img39
9
Велибор Елек img90+4
10
Филип Слијепчевић img 82
11
Сретен Николић (K) img80
17
Слободан Зиројевић
20
Урош Тепавчевић img 58img61

12
Слободан Гузина (Г)
4
Никола Стајић img 71
15
Стефан Лозо
16
Лука Крстојевић img 82
18
Лука Филиповић
19
Неђељко Суђжум img 58
Губер (Сребреница)
1
Mиљан Бодирога (Г)
3
Вања Зекић img90
4
Никола Аврамовић
7
Предраг Петровић
9
Суад Mујић img 69
10
Аљо Смајиловић
14
Ђорђе Богичевић img 87img45
17
Елвис Jашаревић (K)
20
Стефан Лемез img 87img34
22
Немања Косанић img90+4
66
Mаринко Грујичић

12
Mитар Mилосављевић (Г)
2
Mиле Новаковић img 87
6
Немања Mаринковић img 69
11
Елдин Mујић img 87

Иди назад