ID: 34777485Такмичење: Друга лига ФСРС ИстокКоло: 2Вријеме одигравања: 27.08.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Гласинац 1936 (Соколац)

3:0

 (1:0)

Подриње (Jања)Logo2

33' Неђо Шука (пенал)
62' Неђо Шука
75' Неђо Шука

imgimgimgimgimg


imgimg
Стадион: БАРА
Посјета: 70
Главни судија: Никола Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Помоћни судија 1: Немања Jовичић (Источни Стари Град)
Помоћни судија 2: Стефан Вујичић (Источна Илиџа)
Четврти судија:
Делегат: Mарко Mишић (Власеница)
Контролор суђења: Славиша Mазић (Власеница)
Гласинац 1936 (Соколац) Подриње (Jања)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Кристијан Крунић (Г)
4
Jован Вуковић img 69
7
Дејан Деурић img84
8
Страхиња Новосел img 80
9
Mладен Витомир img 14
10
Лука Новосел img 80
11
Синиша Шкобо img 80
13
Неђо Шука img33img62img75
14
Mарко Лиздек
15
Mилош Вујичић (K)
18
Александар Пејановић img60

2
Вук Ћирјанић
3
Никола Mарић img 80
5
Mихаило Вуковић img 80
6
Jован Каповић img 14
16
Ђорђе Гладанац img 69
17
Урош Дебелногић img 80
1
Бранислав Ружић (Г)
4
Слободан Томић
7
Абид Mехановић img 57
9
Филип Jовичић
10
Небојша Стевановић
11
Адел Алић (K)
14
Адел Jахић img 79img25
15
Армин Арифовић img 69img53
19
Данијел Станкић img 79
21
Винко Ђурић img 79
23
Mилан Mитровић

12
Mилош Папић (Г)
3
Предраг Вујић
6
Дарко Jашаревић img 79
13
Харис Гутић
16
Богољуб Крајишник img 79
17
Mехо Хајдуковић
18
Анел Делић img 79
20
Немања Стевановић img 69
22
Амар Mехмедовић img 57

Иди назад

ID: 34777485Друга лига ФСРС Исток
Коло: 2Вријеме одигравања: 27.08.2023-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Гласинац 1936 (Соколац)

3:0

 (1:0)


Logo1Подриње (Jања)

33' Неђо Шука (пенал)
62' Неђо Шука
75' Неђо Шука


Стадион: БАРА
Посјета: 70
Главни судија: Никола Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Помоћни судија 1: Немања Jовичић (Источни Стари Град)
Помоћни судија 2: Стефан Вујичић (Источна Илиџа)
Четврти судија:
Делегат: Mарко Mишић (Власеница)
Контролор суђења: Славиша Mазић (Власеница)
Гласинац 1936 (Соколац)
1
Кристијан Крунић (Г)
4
Jован Вуковић img 69
7
Дејан Деурић img84
8
Страхиња Новосел img 80
9
Mладен Витомир img 14
10
Лука Новосел img 80
11
Синиша Шкобо img 80
13
Неђо Шука img33img62img75
14
Mарко Лиздек
15
Mилош Вујичић (K)
18
Александар Пејановић img60

2
Вук Ћирјанић
3
Никола Mарић img 80
5
Mихаило Вуковић img 80
6
Jован Каповић img 14
16
Ђорђе Гладанац img 69
17
Урош Дебелногић img 80
Подриње (Jања)
1
Бранислав Ружић (Г)
4
Слободан Томић
7
Абид Mехановић img 57
9
Филип Jовичић
10
Небојша Стевановић
11
Адел Алић (K)
14
Адел Jахић img 79img25
15
Армин Арифовић img 69img53
19
Данијел Станкић img 79
21
Винко Ђурић img 79
23
Mилан Mитровић

12
Mилош Папић (Г)
3
Предраг Вујић
6
Дарко Jашаревић img 79
13
Харис Гутић
16
Богољуб Крајишник img 79
17
Mехо Хајдуковић
18
Анел Делић img 79
20
Немања Стевановић img 69
22
Амар Mехмедовић img 57

Иди назад