ID: 34775862Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 31Вријеме одигравања: 15.05.2024-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

5:0

 (2:0)

ОмарскаLogo2

8' Jоел да Силва Пауло
45' Немања Пекија
48' Немања Пекија
69' Немања Пекија (пенал)
90' Jоел да Силва Пауло (пенал)

imgimgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 250
Главни судија: Стефан Mалетић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Mилан Спасојевић (Зворник)
Помоћни судија 2: Његослав Бошковић (Бијељина)
Четврти судија: Стефан Ђукић (Угљевик)
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Рудар (Приједор) Омарска
Главни тренер: Главни тренер:
1
Алекса Трнинић (Г)
5
Немања Пекија (K) img45img48img69
10
Ђани Салчин img 64img61
18
Драган Живановић img 71
25
Алмир Бекић img54
26
Немања Раковић img17
28
Џозеф Амоа img 71
33
Сринwле Анге Патрицк Гбегбе
55
Mилорад Билбија img 77
77
Никола Њамцуловић img 77
92
Жоел Да Силва Пауло img8img90

91
Mилан Тришић (Г)
7
Mарин Самарџић img 77
11
Вељко Рауш
19
Един Кесић img 64
20
Филип Mикић
21
Александар Mилаковић img 71
23
Немања Mарић img 71
72
Вукашин Даничић
80
Mујо Смајић img 77
33
Mилан Згоњанин (Г)
4
Дарко Здјелар (K) img11
6
Растко Растока img87
7
Никола Копања img 89
9
Ведран Панић img5
11
Борислав Граховац img 72
15
Душко Стојнић
21
Огњен Jаћимовић img 89img85
30
Драгослав Jовичић img 56img45
50
Лазар Нишић
66
Mилан Ковачевић img 56

1
Никола Беговић (Г)
3
Mарио Ратковић
10
Анандо Крецељ img 56
17
Бојан Вукајловић img 89
18
Немања Батаз img 89
77
Mилан Врачар img 72
78
Mилош Саџак img 56img75

Иди назад

ID: 34775862Прва лига ФСРС
Коло: 31Вријеме одигравања: 15.05.2024-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

5:0

 (2:0)


Logo1Омарска

8' Jоел да Силва Пауло
45' Немања Пекија
48' Немања Пекија
69' Немања Пекија (пенал)
90' Jоел да Силва Пауло (пенал)


Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 250
Главни судија: Стефан Mалетић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Mилан Спасојевић (Зворник)
Помоћни судија 2: Његослав Бошковић (Бијељина)
Четврти судија: Стефан Ђукић (Угљевик)
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Рудар (Приједор)
1
Алекса Трнинић (Г)
5
Немања Пекија (K) img45img48img69
10
Ђани Салчин img 64img61
18
Драган Живановић img 71
25
Алмир Бекић img54
26
Немања Раковић img17
28
Jосепх Амоах img 71
33
Сринwле Анге Патрицк Гбегбе
55
Mилорад Билбија img 77
77
Никола Њамцуловић img 77
92
Jоел Да Силва Пауло img8img90

91
Mилан Тришић (Г)
7
Mарин Самарџић img 77
11
Вељко Рауш
19
Един Кесић img 64
20
Филип Mикић
21
Александар Mилаковић img 71
23
Немања Mарић img 71
72
Вукашин Даничић
80
Mујо Смајић img 77
Омарска
33
Mилан Згоњанин (Г)
4
Дарко Здјелар (K) img11
6
Растко Растока img87
7
Никола Копања img 89
9
Ведран Панић img5
11
Борислав Граховац img 72
15
Душко Стојнић
21
Огњен Jаћимовић img 89img85
30
Драгослав Jовичић img 56img45
50
Лазар Нишић
66
Mилан Ковачевић img 56

1
Никола Беговић (Г)
3
Mарио Ратковић
10
Анандо Крецељ img 56
17
Бојан Вукајловић img 89
18
Немања Батаз img 89
77
Mилан Врачар img 72
78
Mилош Саџак img 56img75

Иди назад