ID: 34775805Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 25Вријеме одигравања: 13.04.2024-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

1:1

 (0:1)

Борац (Коз. Дубица)Logo2

59' Jоел да Силва Пауло

9' Стефан Томаш

imgimgimgimgimg


imgimgimgimg
Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 450
Главни судија: Mарко Таборин (Зворник)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Александар Капур (Брчко)
Четврти судија: Mарио Jелић (Бања Лука)
Делегат: Александар Mарјанац (Бањалука)
Контролор суђења: Дарио Тепавчевић (Лакташи)
Рудар (Приједор) Борац (Коз. Дубица)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Алекса Трнинић (Г)
4
Mарио Сајак
5
Немања Пекија (K) img87
10
Ђани Салчин img73
15
Mарко Шебез img 77
18
Драган Живановић img 69
28
Џозеф Амоа img 77
33
Сринwле Анге Патрицк Гбегбе img 69
55
Mилорад Билбија
80
Mујо Смајић img 59
92
Жоел Да Силва Пауло img59img60

91
Mилан Тришић (Г)
7
Mарин Самарџић
11
Вељко Рауш img 69
19
Един Кесић img 59img89
21
Александар Mилаковић
23
Немања Mарић img 77
24
Дамјан Mарковић img 77
72
Вукашин Даничић
77
Никола Њамцуловић img 69
12
Арсеније Mатијаш (Г)
4
Никола Mитровић
6
Бојан Буразор
7
Jордан Андрес Кампана Хинестроза img 86
9
Огњен Крнета img 71img56
10
Стефан Томаш (K) img 46img9
15
Mладен Згоњанин img72
16
Сергхио Андрес Памплона Валенсиа
17
Никола Пекић img60
23
Mатеја Божић img 64
25
Давор Перић

1
Његош Зељковић (Г)
2
Синиша Пекић img 64
8
Срђан Лончар
11
Адин Берило img 71
13
Тарик Литрић img 86
21
Ранко Jанковић
28
Давид Гаврић img 46
29
Сергеј Говедарица img 86
31
Огњен Петраковић

Иди назад

ID: 34775805Прва лига ФСРС
Коло: 25Вријеме одигравања: 13.04.2024-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

1:1

 (0:1)


Logo1Борац (Коз. Дубица)

59' Jоел да Силва Пауло

9' Стефан Томаш


Стадион: Градски стадион Приједор
Посјета: 450
Главни судија: Mарко Таборин (Зворник)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Александар Капур (Брчко)
Четврти судија: Mарио Jелић (Бања Лука)
Делегат: Александар Mарјанац (Бањалука)
Контролор суђења: Дарио Тепавчевић (Лакташи)
Рудар (Приједор)
1
Алекса Трнинић (Г)
4
Mарио Сајак
5
Немања Пекија (K) img87
10
Ђани Салчин img73
15
Mарко Шебез img 77
18
Драган Живановић img 69
28
Jосепх Амоах img 77
33
Сринwле Анге Патрицк Гбегбе img 69
55
Mилорад Билбија
80
Mујо Смајић img 59
92
Jоел Да Силва Пауло img59img60

91
Mилан Тришић (Г)
7
Mарин Самарџић
11
Вељко Рауш img 69
19
Един Кесић img 59img89
21
Александар Mилаковић
23
Немања Mарић img 77
24
Дамјан Mарковић img 77
72
Вукашин Даничић
77
Никола Њамцуловић img 69
Борац (Коз. Дубица)
12
Арсеније Mатијаш (Г)
4
Никола Mитровић
6
Бојан Буразор
7
Yордан Андрес Цампана Хинестроза img 86
9
Огњен Крнета img 71img56
10
Стефан Томаш (K) img 46img9
15
Mладен Згоњанин img72
16
Сергио Андрес Памплона Валенциа
17
Никола Пекић img60
23
Mатеја Божић img 64
25
Давор Перић

1
Његош Зељковић (Г)
2
Синиша Пекић img 64
8
Срђан Лончар
11
Адин Берило img 71
13
Тарик Литрић img 86
21
Ранко Jанковић
28
Давид Гаврић img 46
29
Сергеј Говедарица img 86
31
Огњен Петраковић

Иди назад