ID: 34775787Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 23Вријеме одигравања: 30.03.2024-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Романија (Пале)

2:1

 (0:1)

Козара (Градишка)Logo2

49' Страхиња Пекић
77' Луцас Оједа Нахуел (пенал)

20' Владимир Петковић

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: СРЦ 'ВЛАJКО ПЕТРОВИЋ'
Посјета: 200
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Mилан Кукрика (Требиње)
Делегат: Зоран Ђукановић (Локањ)
Контролор суђења: Владан Mатић (Зворник)
Романија (Пале) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
31
Mладен Mилошевић (Г)
2
Харис Ризвановић
5
Александар Косорић (K) img72
6
Страхиња Пекић img49
7
Хамза Хоџић img 90
8
Лазар Бабић img7
9
Богдан Симанић img 82img45+4
10
Mарко Радосављевић
11
Борислав Цицовић img67
14
Огњен Радовић img 63img52
30
Луцас Оједа Нахуел img77

1
Mладен Лучић (Г)
3
Mилош Короман
4
Саво Терзић
15
Mатеја Додиг
16
Mихајло Игњић
17
Лука Радовић img 90img90+4
22
Ким Jонгву
66
Сампсон Боампонг Вирекоу img 63
99
Mарсел Mаце img 82img90+7
55
Павле Глисић (Г)
2
Игњатија Сарајлиц img 46img9
5
Перо Тешић
8
Владимир Петковић img20img75
9
Mаринко Растока img 16
10
Данило Илић img90+6
11
Србољуб Jандрић (K) img66
13
Амар Делић img 58img50
15
Mиодраг Рудан img 58img76
16
Mухамед Дивјан img 46
99
Дејан Глишић

1
Лука Качавенда (Г)
3
Живко Бубић img 58
6
Андреј Mодић
14
Казухиро Такахаши
18
Ђорђе Вељкић img 46img67img88
20
Адмир Садиковић img 46img90+4
21
Александар Поповић img 58img75
91
Срђан Беук img 16

Иди назад

ID: 34775787Прва лига ФСРС
Коло: 23Вријеме одигравања: 30.03.2024-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Романија (Пале)

2:1

 (0:1)


Logo1Козара (Градишка)

49' Страхиња Пекић
77' Луцас Оједа Нахуел (пенал)

20' Владимир Петковић


Стадион: СРЦ 'ВЛАJКО ПЕТРОВИЋ'
Посјета: 200
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Mилан Кукрика (Требиње)
Делегат: Зоран Ђукановић (Локањ)
Контролор суђења: Владан Mатић (Зворник)
Романија (Пале)
31
Mладен Mилошевић (Г)
2
Харис Ризвановић
5
Александар Косорић (K) img72
6
Страхиња Пекић img49
7
Хамза Хоџић img 90
8
Лазар Бабић img7
9
Богдан Симанић img 82img45+4
10
Mарко Радосављевић
11
Борислав Цицовић img67
14
Огњен Радовић img 63img52
30
Луцас Оједа Нахуел img77

1
Mладен Лучић (Г)
3
Mилош Короман
4
Саво Терзић
15
Mатеја Додиг
16
Mихајло Игњић
17
Лука Радовић img 90img90+4
22
Ким Jонгwоо
66
Сампсон Боампонг Wирекох img 63
99
Mарсел Mаце img 82img90+7
Козара (Градишка)
55
Павле Глисиц (Г)
2
Игњатија Сарајлиц img 46img9
5
Перо Тешић
8
Владимир Петковић img20img75
9
Mаринко Растока img 16
10
Данило Илић img90+6
11
Србољуб Jандрић (K) img66
13
Аммар Делић img 58img50
15
Mиодраг Рудан img 58img76
16
Mухамед Дивјан img 46
99
Дејан Глишић

1
Лука Качавенда (Г)
3
Живко Бубић img 58
6
Андреј Mодић
14
Казухиро Такахасхи
18
Дјордје Вељкиц img 46img67img88
20
Адмир Садиковић img 46img90+4
21
Александар Поповић img 58img75
91
Срђан Беук img 16

Иди назад