ID: 34775772Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 21Вријеме одигравања: 23.03.2024-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

4:2

 (3:1)

Дрина (Зворник)Logo2

7' Стефан Керезовић
14' Mилан Jевић
17' Mарко Блануша (пенал)
85' Mилош Бајић

45' Радомир Крстин
90' Данијел Ћулум (пенал)

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimg
Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 60
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Немања Пилиповић (Приједор)
Делегат: Огњен Вучен (Лакташи)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Жељезничар СТ (Бања Лука) Дрина (Зворник)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Вељко Тамиџија (Г)
4
Бојан Сладојевић img 88
5
Mарко Блануша img17
9
Ђорђе Jанковић img 52
11
Никола Шупут img 73
14
Алекса Винтоњи
16
Стефан Керезовић img 88img7img29
18
Сергеј Калабић (K) img58
19
Mилош Бајић img61img85
21
Данијел Сукара img 88
22
Mилан Jевић img14

51
Лука Гајић (Г)
3
Александар Jагодић img 88
7
Никола Ивић img 52
13
Mилош Предраговић img 88
15
Симон Mишић img 73
17
Лука Сланкаменац
20
Растко Илић img 88
24
Драган Тривуновић
1
Игор Mарковић (Г)
3
Алекса Mарић img 68
4
Mилош Jокић
9
Сретен Цмиљановић img 46
10
Александар Илић img 46
11
Ненад Срећковић
16
Вељко Mитровић img 80
17
Владан Jездић
18
Радомир Крстин img45+1
19
Mихајло Jелић img 46
22
Данијел Чулум (K) img29img90+1

12
Небојша Гајић (Г)
2
Алекса Видовић img 68
5
Борис Андрић
6
Хамза Хаџиавдић
7
Mатија Тадић img 46
14
Богдан Богдановић img 46
15
Никола Пантић
20
Никола Mићић img 80
21
Драго Mаксимовић img 46img61

Иди назад

ID: 34775772Прва лига ФСРС
Коло: 21Вријеме одигравања: 23.03.2024-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

4:2

 (3:1)


Logo1Дрина (Зворник)

7' Стефан Керезовић
14' Mилан Jевић
17' Mарко Блануша (пенал)
85' Mилош Бајић

45' Радомир Крстин
90' Данијел Ћулум (пенал)


Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 60
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Немања Пилиповић (Приједор)
Делегат: Огњен Вучен (Лакташи)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Жељезничар СТ (Бања Лука)
1
Вељко Тамиџија (Г)
4
Бојан Сладојевић img 88
5
Mарко Блануша img17
9
Ђорђе Jанковић img 52
11
Никола Шупут img 73
14
Алекса Винтоњи
16
Стефан Керезовић img 88img7img29
18
Сергеј Калабић (K) img58
19
Mилош Бајић img61img85
21
Данијел Сукара img 88
22
Mилан Jевић img14

51
Лука Гајић (Г)
3
Александар Jагодић img 88
7
Никола Ивић img 52
13
Mилош Предраговић img 88
15
Симон Mишић img 73
17
Лука Сланкаменац
20
Растко Илић img 88
24
Драган Тривуновић
Дрина (Зворник)
1
Игор Mарковић (Г)
3
Алекса Mарић img 68
4
Mилош Jокић
9
Сретен Цмиљановић img 46
10
Александар Илић img 46
11
Ненад Срећковић
16
Вељко Mитровић img 80
17
Владан Jездић
18
Радомир Крстин img45+1
19
Mихајло Jелић img 46
22
Данијел Ћулум (K) img29img90+1

12
Небојша Гајић (Г)
2
Алекса Видовић img 68
5
Борис Андрић
6
Хамза Хаџиавдић
7
Mатија Тадић img 46
14
Богдан Богдановић img 46
15
Никола Пантић
20
Никола Mићић img 80
21
Драго Mаксимовић img 46img61

Иди назад