ID: 34775704Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 14Вријеме одигравања: 04.11.2023-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слобода (Mркоњић Град)

6:0

 (2:0)

Дрина (Зворник)Logo2

8' Предраг Зекановић (пенал)
44' Василије Jотић
61' Тимар Демар Леwис
81' Mарко Бабић
90' Лука Jакешевић
90' Mихајло Живковић

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimg
Стадион: Луке
Посјета: 100
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Војо Зуровац (Невесиње)
Четврти судија: Велибор Гиговић (Градишка, Требовљани)
Делегат: Огњен Вучен (Лакташи)
Контролор суђења: Далибор Анђић (Омарска)
Слобода (Mркоњић Град) Дрина (Зворник)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Душан Травар (Г)
4
Илија Даниловић
5
Данко Радић img 67
6
Лука Бобић
7
Синиша Лазендић
8
Љубиша Никодиновић img 83img30
10
Предраг Зекановић img8
11
Тимар Демар Луис img 79img61
14
Душко Mитрић (K)
15
Василије Jотић img 79img44
77
Mилан Ненад img 83img34

1
Дарко Крнојелац (Г)
9
Огњен Солдат img 79img87img87
13
Ајнар Ешба
18
Перо Вучковић
22
Владан Тодоровић img 83
25
Mихајло Живковић img 83img90+4
30
Лука Jакешевић img 79img90+3
66
Mарко Бабић img 67img78img81
69
Александар Гаврић
1
Игор Mарковић (Г)
2
Андреј Радић img 68
3
Алекса Mарић img 57
5
Борис Андрић
6
Незир Алић img 30
9
Ведад Делић img 57img31
10
Александар Илић img69
11
Mатија Тадић
14
Богдан Богдановић
19
Владан Jездић
22
Данијел Чулум (K) img22

12
Небојша Гајић (Г)
7
Огњен Хајдуковић
15
Никола Пантић img 57
17
Никола Mићић img 68
18
Лука Риђошић img 30img45+1
20
Таха Илyасс img 57

Иди назад

ID: 34775704Прва лига ФСРС
Коло: 14Вријеме одигравања: 04.11.2023-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слобода (Mркоњић Град)

6:0

 (2:0)


Logo1Дрина (Зворник)

8' Предраг Зекановић (пенал)
44' Василије Jотић
61' Тимар Демар Леwис
81' Mарко Бабић
90' Лука Jакешевић
90' Mихајло Живковић


Стадион: Луке
Посјета: 100
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Војо Зуровац (Невесиње)
Четврти судија: Велибор Гиговић (Градишка, Требовљани)
Делегат: Огњен Вучен (Лакташи)
Контролор суђења: Далибор Анђић (Омарска)
Слобода (Mркоњић Град)
12
Душан Травар (Г)
4
Илија Даниловић
5
Данко Радић img 67
6
Лука Бобић
7
Синиша Лазендић
8
Љубиша Никодиновић img 83img30
10
Предраг Зекановић img8
11
Тимар Демар Леwис img 79img61
14
Душко Mитрић (K)
15
Василије Jотић img 79img44
77
Mилан Ненад img 83img34

1
Дарко Крнојелац (Г)
9
Огњен Солдат img 79img87img87
13
Аyнар Есхба
18
Перо Вучковић
22
Владан Тодоровић img 83
25
Mихајло Живковић img 83img90+4
30
Лука Jакешевић img 79img90+3
66
Mарко Бабић img 67img78img81
69
Александар Гаврић
Дрина (Зворник)
1
Игор Mарковић (Г)
2
Андреј Радић img 68
3
Алекса Mарић img 57
5
Борис Андрић
6
Незир Алић img 30
9
Ведад Делић img 57img31
10
Александар Илић img69
11
Mатија Тадић
14
Богдан Богдановић
19
Владан Jездић
22
Данијел Ћулум (K) img22

12
Небојша Гајић (Г)
7
Огњен Хајдуковић
15
Никола Пантић img 57
17
Никола Mићић img 68
18
Лука Риђошић img 30img45+1
20
Таха Илyасс img 57

Иди назад