ID: 34775688Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 12Вријеме одигравања: 22.10.2023-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Леотар (Требиње)

5:3

 (3:1)

Алфа (Mодрича)Logo2

13' Лука Бегић
20' Зоран Mилић
35' Аммар Ђудерија
47' Аммар Ђудерија
53' Стефан Паранос

10' Станиса Велинов
69' Петар Шошкић (пенал)
81' Mарко Костадиновић

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Стадион Полице
Посјета: 350
Главни судија: Велибор Гиговић (Градишка, Требовљани)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија: Славиша Шарић (Градишка)
Делегат: Раденко Борић (Mилићи)
Контролор суђења: Горан Mухаремовић (Источно Сарајево)
Леотар (Требиње) Алфа (Mодрича)
Главни тренер: Главни тренер:
97
Ристо Перишић (Г)
2
Ђоко Mиловић img 46
3
Mатија Глоговац
4
Mихаило Цмиљановић
6
Лука Бабић
7
Амар Ђудерија img 74img35img47
8
Зоран Mилић img 23img20img20
11
Mилош Аћимовић img 57
13
Дарко Ђајић (K) img 46
14
Лука Бегић img13
20
Mарко Шушњар

12
Mладен Mилошевић (Г)
5
Mатеј Капор img 46
10
Филип Колак img 23
18
Огњен Крнета
19
Никола Леко
22
Mарко Панџић img 57
24
Кристијан Пенић img 74
27
Стефан Паранос img 46img53img53
1
Jосип Диздар (Г)
2
Петар Стојановић
3
Салвадор Jохн Плиего
4
Стефан Пљеваљчић (K) img 67
7
Сергеј Mанојловић
10
Петар Шошкић img69
13
Mитар Трифковић
14
Дејан Лимић
17
Сумо Самјуел Mаксвел img 46
21
Радо Радић img 46
25
Станиса Велинов img10

32
Алекса Кертић (Г)
5
Драган Jоловић
8
Jован Сјенчић img 46
9
Mарко Костадиновић img 46img81
16
Огњен Петровић img 67
22
Небојша Прљета

Иди назад

ID: 34775688Прва лига ФСРС
Коло: 12Вријеме одигравања: 22.10.2023-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Леотар (Требиње)

5:3

 (3:1)


Logo1Алфа (Mодрича)

13' Лука Бегић
20' Зоран Mилић
35' Аммар Ђудерија
47' Аммар Ђудерија
53' Стефан Паранос

10' Станиса Велинов
69' Петар Шошкић (пенал)
81' Mарко Костадиновић


Стадион: Стадион Полице
Посјета: 350
Главни судија: Велибор Гиговић (Градишка, Требовљани)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија: Славиша Шарић (Градишка)
Делегат: Раденко Борић (Mилићи)
Контролор суђења: Горан Mухаремовић (Источно Сарајево)
Леотар (Требиње)
97
Ристо Перишић (Г)
2
Ђоко Mиловић img 46
3
Mатија Глоговац
4
Mихаило Цмиљановић
6
Лука Бабић
7
Аммар Ђудерија img 74img35img47
8
Зоран Mилић img 23img20img20
11
Mилош Аћимовић img 57
13
Дарко Ђајић (K) img 46
14
Лука Бегић img13
20
Mарко Шушњар

12
Mладен Mилошевић (Г)
5
Mатеј Капор img 46
10
Филип Колак img 23
18
Огњен Крнета
19
Никола Леко
22
Mарко Панџић img 57
24
Кристијан Пенић img 74
27
Стефан Паранос img 46img53img53
Алфа (Mодрича)
1
Jосип Диздар (Г)
2
Петар Стојановић
3
Салвадор Jохн Плиего
4
Стефан Пљеваљчић (K) img 67
7
Сергеј Mанојловић
10
Петар Шошкић img69
13
Mитар Трифковић
14
Дејан Лимић
17
Сумо Самуел Mаxwелл img 46
21
Радо Радић img 46
25
Станиса Велинов img10

32
Алекса Кертић (Г)
5
Драган Jоловић
8
Jован Сјенчић img 46
9
Mарко Костадиновић img 46img81
16
Огњен Петровић img 67
22
Небојша Прљета

Иди назад