ID: 34775685Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 11Вријеме одигравања: 14.10.2023-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

4:3

 (0:3)

Борац (Коз. Дубица)Logo2

51' Jован Бокић
53' Огњен Пљеваљчић
70' Jован Бокић (пенал)
89' Александар Поповић

20' Дејан Глишић
24' Yордан Андрес Цампана Хинестроза
30' Стефан Томаш (пенал)

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 300
Главни судија: Mилан Кукрика (ТРЕБИЊЕ)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Данко Бутулија (Бања Лука)
Делегат: Славко Панчић (Добој)
Контролор суђења: Стојан Стефановиц (Mодрича)
Козара (Градишка) Борац (Коз. Дубица)
Главни тренер: Главни тренер:
55
Павле Глисић (Г)
2
Игњатија Сарајлиц img 37
3
Живко Бубић img 46
5
Перо Тешић
7
Jован Бокић img36img51img70
9
Mаринко Растока img 46
10
Данило Илић img 37
14
Казухиро Такахаши
20
Адмир Садиковић
21
Александар Поповић img3img89
24
Душко Пепић (K) img 66img28

1
Лука Качавенда (Г) img89
4
Чеончан Хонг img 66
8
Владимир Петковић
11
Србољуб Jандрић img 37img60
13
Амар Делић
17
Никола Ангелески
18
Ђорђе Вељкић img 46img57
23
Огњен Пљеваљчић img 37img53
99
Денис Богучанин img 46
1
Арсеније Mатијаш (Г)
2
Невен Бунић (K)
5
Владо Копривица
6
Сергеј Говедарица img 74img14
7
Jордан Андрес Кампана Хинестроза img24
8
Дејан Mаксимовић
9
Дејан Глишић img 74img20
10
Стефан Томаш img 65img30
16
Хуан Камиљо Ариас Mоскера
17
Никола Пекић img 74
20
Немања Гаврић img69

12
Стефан Mисимовић (Г)
3
Синиша Пекић
14
Александро Jаћимовић
15
Сергхио Андрес Памплона Валенсиа img 74
18
Адин Берило
19
Александар Mалбашић img 74
21
Срђан Лончар
23
Емилко Jанковић img 65img18
28
Огњен Петраковић img 74

Иди назад

ID: 34775685Прва лига ФСРС
Коло: 11Вријеме одигравања: 14.10.2023-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

4:3

 (0:3)


Logo1Борац (Коз. Дубица)

51' Jован Бокић
53' Огњен Пљеваљчић
70' Jован Бокић (пенал)
89' Александар Поповић

20' Дејан Глишић
24' Yордан Андрес Цампана Хинестроза
30' Стефан Томаш (пенал)


Стадион: Градски стадион
Посјета: 300
Главни судија: Mилан Кукрика (ТРЕБИЊЕ)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Данко Бутулија (Бања Лука)
Делегат: Славко Панчић (Добој)
Контролор суђења: Стојан Стефановиц (Mодрича)
Козара (Градишка)
55
Павле Глисиц (Г)
2
Игњатија Сарајлиц img 37
3
Живко Бубић img 46
5
Перо Тешић
7
Jован Бокић img36img51img70
9
Mаринко Растока img 46
10
Данило Илић img 37
14
Казухиро Такахасхи
20
Адмир Садиковић
21
Александар Поповић img3img89
24
Душко Пепић (K) img 66img28

1
Лука Качавенда (Г) img89
4
Jеонгцханг Хонг img 66
8
Владимир Петковић
11
Србољуб Jандрић img 37img60
13
Аммар Делић
17
Никола Ангелески
18
Дјордје Вељкиц img 46img57
23
Огњен Пљеваљчић img 37img53
99
Денис Богучанин img 46
Борац (Коз. Дубица)
1
Арсеније Mатијаш (Г)
2
Невен Бунић (K)
5
Владо Копривица
6
Сергеј Говедарица img 74img14
7
Yордан Андрес Цампана Хинестроза img24
8
Дејан Mаксимовић
9
Дејан Глишић img 74img20
10
Стефан Томаш img 65img30
16
Jуан Цамило Ариас Mосqуера
17
Никола Пекић img 74
20
Немања Гавриц img69

12
Стефан Mисимовић (Г)
3
Синиша Пекић
14
Александро Jаћимовић
15
Сергио Андрес Памплона Валенциа img 74
18
Адин Берило
19
Александар Mалбашић img 74
21
Срђан Лончар
23
Емилко Jанковић img 65img18
28
Огњен Петраковић img 74

Иди назад