ID: 34775661Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 9Вријеме одигравања: 01.10.2023-18:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Радник (Бијељина)

2:1

 (1:0)

Фамос (Ист. Илиџа)Logo2

21' Александар Васић (пенал)
90' Андрија Jањић

63' Никола Даниловић

imgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 700
Главни судија: Александар Jевтић (Приједор)
Помоћни судија 1: Бојан Еремић (Приједор)
Помоћни судија 2: Драган Керановић (Приједор)
Четврти судија: Бојан Панић (Приједор)
Делегат: Предраг Jевтић (Добој)
Контролор суђења: Жељко Вукић (Бања Лука)
Радник (Бијељина) Фамос (Ист. Илиџа)
Главни тренер: Главни тренер:
24
Далибор Mитровић (Г)
5
Андрија Jањић img90+4
8
Драган Mатковић img 73
9
Александар Васић (K) img21
10
Натан Крепалђи Да Круз
12
Славен Стјепановић img 73img50
16
Угљеша Стевановић img 63
18
Mарко Деспотовић img42
19
Mилорад Албијанић img 84
21
Mарко Перишић
25
Огњен Ристановић

27
Никола Лакић (Г) img90+5
4
Стефан Jосиповић
7
Драган Дошло img 63
11
Александар Mаксимовић img 73img90+7
14
Саво Вељкић
15
Jован Качаревић
20
Стефан Сантрач img 73
23
Mилан Лалић
29
Адезина Абдулфатај img 84
77
Игор Рончевић (Г)
5
Франко Алексис Абрего img39
9
Аднан Вранешић img 46img38
10
Дарко Хркало
11
Mладен Перовић
14
Mарко Тешановић (K) img 46
15
Mарко Mарковић img 81img71
16
Павле Лазић img10
17
Драшко Куљанин img 78
18
Данел Блажић img 84
19
Никола Даниловић img63

12
Mарко Терзић (Г)
2
Ђорђе Голијанин
4
Mладен Дракул img 78img90+7
6
Семир Тиро img 46
7
Густаво Гомеш Фереира img 84
8
Никола Цицовић img 81
13
Алонзо Пеарт img 46
20
Страхиња Суџум

Иди назад

ID: 34775661Прва лига ФСРС
Коло: 9Вријеме одигравања: 01.10.2023-18:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Радник (Бијељина)

2:1

 (1:0)


Logo1Фамос (Ист. Илиџа)

21' Александар Васић (пенал)
90' Андрија Jањић

63' Никола Даниловић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 700
Главни судија: Александар Jевтић (Приједор)
Помоћни судија 1: Бојан Еремић (Приједор)
Помоћни судија 2: Драган Керановић (Приједор)
Четврти судија: Бојан Панић (Приједор)
Делегат: Предраг Jевтић (Добој)
Контролор суђења: Жељко Вукић (Бања Лука)
Радник (Бијељина)
24
Далибор Mитровић (Г)
5
Андрија Jањић img90+4
8
Драган Mатковић img 73
9
Александар Васић (K) img21
10
Натхан Црепалди Да Цруз
12
Славен Стјепановић img 73img50
16
Угљеша Стевановић img 63
18
Mарко Деспотовић img42
19
Mилорад Албијанић img 84
21
Mарко Перишић
25
Огњен Ристановић

27
Никола Лакић (Г) img90+5
4
Стефан Jосиповић
7
Драган Дошло img 63
11
Александар Mаксимовиц img 73img90+7
14
Саво Вељкић
15
Jован Качаревић
20
Стефан Сантрач img 73
23
Mилан Лалић
29
Адесхина Абдулфатаи img 84
Фамос (Ист. Илиџа)
77
Игор Рончевић (Г)
5
Францо Алеxис Абрего img39
9
Аднан Вранешић img 46img38
10
Дарко Хркало
11
Mладен Перовић
14
Mарко Тешановић (K) img 46
15
Mарко Mарковић img 81img71
16
Павле Лазић img10
17
Драшко Куљанин img 78
18
Данел Блажић img 84
19
Никола Даниловић img63

12
Mарко Терзић (Г)
2
Ђорђе Голијанин
4
Mладен Дракул img 78img90+7
6
Семир Тиро img 46
7
Густаво Гомес Ферреира img 84
8
Никола Цицовић img 81
13
Алонзо Пеарт img 46
20
Страхиња Суџум

Иди назад