ID: 34775635Такмичење: Прва лига ФСРСКоло: 6Вријеме одигравања: 16.09.2023-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Коз. Дубица)

2:1

 (1:1)

Вележ (Невесиње)Logo2

45' Немања Гавриц
47' Yордан Андрес Цампана Хинестроза

25' Златко Анђеловић

imgimgimg


imgimg
Стадион: стадион ФК Борац К.Дубица
Посјета: 250
Главни судија: Немања Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Рајко Тодоровић (Челинац)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија: Вања Ајдер (Бања Лука)
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Борац (Коз. Дубица) Вележ (Невесиње)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Арсеније Mатијаш (Г)
2
Невен Бунић
4
Борислав Далић img 84
5
Сергхио Андрес Памплона Валенсиа
6
Сергеј Говедарица img 46
8
Jордан Андрес Кампана Хинестроза img47
14
Александро Jаћимовић img 46img45
15
Џон Себастиан Паласиос Кампаз
16
Хуан Камиљо Ариас Mоскера img 46
17
Никола Пекић (K) img 46
19
Александар Mалбашић
20
Немања Гаврић img45+3

12
Стефан Mисимовић (Г)
7
Синиша Пекић img 46
9
Стефан Благојевић img 84
10
Стефан Томаш img 46
13
Илија Ковачевић img 46img61
18
Адин Берило
22
Огњен Петраковић
24
Растко Удовчић
97
Предраг Пралица img 46
12
Mићо Вукановић (Г)
3
Зоран Ботић
4
Харун Абаза img 76
5
Mиљан Петковић
7
Златко Анђеловић img25
8
Горан Продановић (K) img 76
11
Срђан Драшковић img55
13
Елзио Лохан Алвеш Лусио img 90
17
Едмар Жуниор Дос Сантос Невес img65
19
Сергеј Продановић img 46
20
Mиљан Гутић

1
Mилош Зуровац (Г)
2
Иван Аџић img 76
6
Mиљан Вукосав img 76
9
Mомчило Поповић
15
Ђорђе Андријашевић img 46
16
Mилош Ратковић
18
Николас Давид Пантић img 90+2

Иди назад

ID: 34775635Прва лига ФСРС
Коло: 6Вријеме одигравања: 16.09.2023-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Коз. Дубица)

2:1

 (1:1)


Logo1Вележ (Невесиње)

45' Немања Гавриц
47' Yордан Андрес Цампана Хинестроза

25' Златко Анђеловић


Стадион: стадион ФК Борац К.Дубица
Посјета: 250
Главни судија: Немања Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Рајко Тодоровић (Челинац)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија: Вања Ајдер (Бања Лука)
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења: Синиша Радић (Лакташи)
Борац (Коз. Дубица)
1
Арсеније Mатијаш (Г)
2
Невен Бунић
4
Борислав Далић img 84
5
Сергио Андрес Памплона Валенциа
6
Сергеј Говедарица img 46
8
Yордан Андрес Цампана Хинестроза img47
14
Александро Jаћимовић img 46img45
15
Jохн Себастиан Палациос Цампаз
16
Jуан Цамило Ариас Mосqуера img 46
17
Никола Пекић (K) img 46
19
Александар Mалбашић
20
Немања Гавриц img45+3

12
Стефан Mисимовић (Г)
7
Синиша Пекић img 46
9
Стефан Благојевић img 84
10
Стефан Томаш img 46
13
Илија Ковачевић img 46img61
18
Адин Берило
22
Огњен Петраковић
24
Растко Удовчић
97
Предраг Пралица img 46
Вележ (Невесиње)
12
Mићо Вукановић (Г)
3
Зоран Ботић
4
Харун Абаза img 76
5
Mиљан Петковић
7
Златко Анђеловић img25
8
Горан Продановић (K) img 76
11
Срђан Драшковић img55
13
Елзио Лохан Алвес Луцио img 90
17
Едмар Jуниор Дос Сантос Невес img65
19
Сергеј Продановић img 46
20
Mиљан Гутић

1
Mилош Зуровац (Г)
2
Иван Аџић img 76
6
Mиљан Вукосав img 76
9
Mомчило Поповић
15
Ђорђе Андријашевић img 46
16
Mилош Ратковић
18
Николас Давид Пантић img 90+2

Иди назад