ID: 34759031Такмичење: Регионална лига ФСРС ЗападКоло: 11Вријеме одигравања: 05.11.2023-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Пламен (Доње Водичево)

3:5

 (2:1)

Братство (Козинци)Logo2

33' Ненад Jандрић
43' Стево Ковачевић
72' Mиодраг Бабић

15' Небојша Стјепановић
46' Mилан Кос
57' Небојша Стјепановић
84' Ристе Бјелић
90' Ристе Бјелић

imgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: стадион ФК Пламен
Посјета: 50
Главни судија: Никола Пећанац (Ист.Дрвар)
Помоћни судија 1: Mиломир Новаковић (Приједор)
Помоћни судија 2: Бојан Mијатовић (Нови Град)
Четврти судија:
Делегат: Владимир Грабовица (Бања Лука)
Контролор суђења:
Пламен (Доње Водичево) Братство (Козинци)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Немања Драгаш (Г)
2
Аднан Салкић
4
Раде Давидовић img 60
5
Mарко Лајшић
7
Љубан Антонић
8
Ненад Jандрић img33
9
Срђан Jаковљевић
11
Стево Ковачевић img43img70
17
Дејан Jованић img63
18
Озрен Граонић
20
Mиодраг Бабић (K) img72

3
Никша Лукач
6
Дарио Остојић
10
Иван Зорић
14
Љубиша Стошљевић
15
Данијел Радић
16
Бојан Вуковић
19
Mилан Глигић img 60
1
Александар Поповић (Г)
4
Александар Сањицки
6
Небојша Стјепановић img15img57img63
7
Александар Mатић img70
8
Mладен Перић img81
9
Ристе Бјелић img84img90+7img90+3
10
Немања Петровић img 82
11
Љубинко Латиновић (K)
13
Mилош Радаковић
14
Деан Поповић
17
Mилан Кос img46

5
Бранислав Суботић img 82img83
15
Вељко Касагић
16
Немања Остојић
18
Драган Дринић
99
Амар Jусуфовић

Иди назад

ID: 34759031Регионална лига ФСРС, група Запад
Коло: 11Вријеме одигравања: 05.11.2023-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Пламен (Доње Водичево)

3:5

 (2:1)


Logo1Братство (Козинци)

33' Ненад Jандрић
43' Стево Ковачевић
72' Mиодраг Бабић

15' Небојша Стјепановић
46' Mилан Кос
57' Небојша Стјепановић
84' Ристе Бјелић
90' Ристе Бјелић


Стадион: стадион ФК Пламен
Посјета: 50
Главни судија: Никола Пећанац (Ист.Дрвар)
Помоћни судија 1: Mиломир Новаковић (Приједор)
Помоћни судија 2: Бојан Mијатовић (Нови Град)
Четврти судија:
Делегат: Владимир Грабовица (Бања Лука)
Контролор суђења:
Пламен (Доње Водичево)
12
Немања Драгаш (Г)
2
Аднан Салкић
4
Раде Давидовић img 60
5
Mарко Лајшић
7
Љубан Антонић
8
Ненад Jандрић img33
9
Срђан Jаковљевић
11
Стево Ковачевић img43img70
17
Дејан Jованић img63
18
Озрен Граонић
20
Mиодраг Бабић (K) img72

3
Никша Лукач
6
Дарио Остојић
10
Иван Зорић
14
Љубиша Стошљевић
15
Данијел Радић
16
Бојан Вуковић
19
Mилан Глигић img 60
Братство (Козинци)
1
Александар Поповић (Г)
4
Александар Сањицки
6
Небојша Стјепановић img15img57img63
7
Александар Mатић img70
8
Mладен Перић img81
9
Ристе Бјелић img84img90+7img90+3
10
Немања Петровић img 82
11
Љубинко Латиновић (K)
13
Mилош Радаковић
14
Деан Поповић
17
Mилан Кос img46

5
Бранислав Суботић img 82img83
15
Вељко Касагић
16
Немања Остојић
18
Драган Дринић
99
Аммар Jусуфовић

Иди назад