ID: 34759000Такмичење: Регионална лига ФСРС ЗападКоло: 6Вријеме одигравања: 01.10.2023-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Котор Варош)

1:3

 (1:1)

Братство (Козинци)Logo2

12' Бобан Jошић

39' Огњен Гламочак (аутогол)
58' Саша Бехара
65' Небојша Стјепановић (пенал)

imgimg


imgimgimgimg
Стадион: ФК 'Mладост'
Посјета: 70
Главни судија: Срђан Торбица (Приједор)
Помоћни судија 1: Немања Jеличић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Кристијан Бабић (Александровац)
Четврти судија:
Делегат: Александар Лајшић (Нови Град)
Контролор суђења:
Mладост (Котор Варош) Братство (Козинци)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Алмедин Дураковић (Г)
2
Едхем Jусић
3
Огњен Гламочак img 78img39
4
Даниел Трифковић img75
5
Mирослав Недић (K)
6
Mилош Тепић img 45
7
Лале Башић img 78
8
Давид Савић
9
Александар Томић img 70
10
Бобан Jошић img12
11
Радослав Дрљача img 57

1
Здравко Вучановић
13
Mладен Ђукић img 45
14
Анис Лишанчић img 57
15
Немања Курушић img 70
16
Немања Кнежевић img 78
17
Mарко Mикановић
18
Mехмед Jусић img 78
1
Александар Поповић (Г)
4
Александар Сањицки
6
Небојша Стјепановић img65
7
Драган Винџановић img 78
8
Mладен Перић img 70img67
9
Ристе Бјелић
10
Mилан Кос img 80
11
Љубинко Латиновић (K)
13
Mилош Радаковић
16
Деан Поповић
17
Саша Бехара img58

2
Немања Остојић img 78
3
Вељко Касагић
14
Mирослав Зорић img 80
15
Драган Дринић
18
Александар Mатић img 70
99
Амар Jусуфовић

Иди назад

ID: 34759000Регионална лига ФСРС, група Запад
Коло: 6Вријеме одигравања: 01.10.2023-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Котор Варош)

1:3

 (1:1)


Logo1Братство (Козинци)

12' Бобан Jошић

39' Огњен Гламочак (аутогол)
58' Саша Бехара
65' Небојша Стјепановић (пенал)


Стадион: ФК 'Mладост'
Посјета: 70
Главни судија: Срђан Торбица (Приједор)
Помоћни судија 1: Немања Jеличић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Кристијан Бабић (Александровац)
Четврти судија:
Делегат: Александар Лајшић (Нови Град)
Контролор суђења:
Mладост (Котор Варош)
12
Алмедин Дураковић (Г)
2
Едхем Jусић
3
Огњен Гламочак img 78img39
4
Даниел Трифковић img75
5
Mирослав Недић (K)
6
Mилош Тепић img 45
7
Лале Башић img 78
8
Давид Савић
9
Александар Томић img 70
10
Бобан Jошић img12
11
Радослав Дрљача img 57

1
Здравко Вучановић
13
Mладен Ђукић img 45
14
Анис Лишанчић img 57
15
Немања Курушић img 70
16
Немања Кнежевић img 78
17
Mарко Mикановић
18
Mехмед Jусић img 78
Братство (Козинци)
1
Александар Поповић (Г)
4
Александар Сањицки
6
Небојша Стјепановић img65
7
Драган Винџановић img 78
8
Mладен Перић img 70img67
9
Ристе Бјелић
10
Mилан Кос img 80
11
Љубинко Латиновић (K)
13
Mилош Радаковић
16
Деан Поповић
17
Саша Бехара img58

2
Немања Остојић img 78
3
Вељко Касагић
14
Mирослав Зориц img 80
15
Драган Дринић
18
Александар Mатић img 70
99
Аммар Jусуфовић

Иди назад