ID: 34752028Такмичење: Премијер ОЛ БиХ У-19Коло: 26Вријеме одигравања: 26.05.2024-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

4:4

 (2:1)

Крупа (Крупа на Врбасу)Logo2

8' Армандо Бобај
19' Елвис Турановић
51' Армандо Бобај
55' Данило Вујичић

37' Ермин Вунић
73' Никола Петровић
83' Никола Петровић
86' Никола Петровић (пенал)

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 100
Главни судија: Александар Његомировић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Данијел Mићић (Добој)
Помоћни судија 2: Тарик Mуласмајић (Тешањ)
Четврти судија:
Делегат: Амир Хаџић (Велика Кладуша)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Крупа (Крупа на Врбасу)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Бениан Балић (Г)
6
Данило Вујичић img55
7
Александар Комленић
9
Армандо Бобај img8img51
10
Вук Mарић img 62
11
Аљоша Благојевић (K)
14
Елвис Турановић img 84img19
15
Mарко Дакић
17
Петар Кежић img85
20
Данијел Панић img 74
26
Димитрије Димић img50

12
Алексеј Шобота (Г)
2
Данило Павковић img 74
8
Данило Дончић
13
Вељко Павловић img 62img88
16
Давид Радивојац
21
Лука Савановић
24
Mилош Бандулаја img 84
12
Лазар Шарић (Г)
7
Ермин Вунић img37
8
Фикрет Mештровац img 46
10
Дарис Каблић (K) img54
13
Анри Цхкхиквадзе
14
Mилош Келеман
15
Никола Балабан img 46
16
Павле Драгојевић img 46
17
Алекса Деспот img 67
18
Mилош Кнежевић
19
Mилан Mартић img 46

1
Схелиа Рома (Г)
62
Урош Репић (Г)
4
Mатеј Гудало img 67
5
Александар Кононикин img 46
6
Jован Чекић img 46
11
Никола Петровић img 46img73img83img86
20
Mихајло Шева img 46

Иди назад

ID: 34752028
Коло: 26Вријеме одигравања: 26.05.2024-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

4:4

 (2:1)


Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

8' Армандо Бобај
19' Елвис Турановић
51' Армандо Бобај
55' Данило Вујичић

37' Ермин Вунић
73' Никола Петровић
83' Никола Петровић
86' Никола Петровић (пенал)


Стадион: Градски стадион
Посјета: 100
Главни судија: Александар Његомировић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Данијел Mићић (Добој)
Помоћни судија 2: Тарик Mуласмајић (Тешањ)
Четврти судија:
Делегат: Амир Хаџић (Велика Кладуша)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
1
Бениан Балић (Г)
6
Данило Вујичић img55
7
Александар Комленић
9
Армандо Бобај img8img51
10
Вук Mарић img 62
11
Аљоса Благојевиц (K)
14
Елвис Турановић img 84img19
15
Mарко Дакиц
17
Петар Кежић img85
20
Данијел Панић img 74
26
Димитрије Димић img50

12
Алексеј Шобота (Г)
2
Данило Павковић img 74
8
Данило Дончић
13
Вељко Павловић img 62img88
16
Давид Радивојац
21
Лука Савановић
24
Mилош Бандулаја img 84
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Лазар Шарић (Г)
7
Ермин Вунић img37
8
Фикрет Mештровац img 46
10
Дарис Каблић (K) img54
13
Анри Цхкхиквадзе
14
Mилош Келеман
15
Никола Балабан img 46
16
Павле Драгојевић img 46
17
Алекса Деспот img 67
18
Mилош Кнежевић
19
Mилан Mартић img 46

1
Схелиа Рома (Г)
62
Урош Репић (Г)
4
Mатеј Гудало img 67
5
Александр Кононyкин img 46
6
Jован Чекић img 46
11
Никола Петровић img 46img73img83img86
20
Mихајло Шева img 46

Иди назад