ID: 34751905Такмичење: Премијер ОЛ БиХ У-19Коло: 8Вријеме одигравања: 30.09.2023-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

2:3

 (1:3)

Борац (Бања Лука)Logo2



Стадион: Градски стадион
Посјета: 150
Главни судија: Драган Кесић (Градишка)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија:
Делегат: Амир Хаџић (Велика Кладуша)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Борац (Бања Лука)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Алексеј Шобота (Г)
3
Борис Загорац
9
Александар Комленић
10
Данијел Панић
11
Аљоша Благојевић (K)
15
Mарко Дакић
16
Данило Вујичић
17
Давид Радивојац
19
Армандо Бобај
22
Кристијан Jанковић
23
Игор Бенцуз

12
Лазар Шарић (Г)
4
Петар Кежић
5
Сладјан Савић
8
Лука Сарајлић
13
Дусан Утјесановић
14
Вељко Павловић
18
Ђорђе Ћулибрк
20
Тарик Литрић
12
Никола Грујић (Г)
2
Немања Рендић
5
Алекса Деспот
6
Mатеј Стојичић
7
Павле Ђајић (K)
9
Стефан Mарчетић
10
Недим Керановић
11
Немања Ћетојевић
20
Лука Кнежевић
21
Mилијан Ковачевић
24
Урош Ковачевић

1
Урош Репић (Г)
3
Данило Аџић
4
Ђорђе Бурњаковић
8
Игор Шикањић
14
Павле Гајић
17
Mихајло Шево
18
Ђорђе Ботић
19
Лука Дивљак
22
Стефан Ивановић

Иди назад

ID: 34751905
Коло: 8Вријеме одигравања: 30.09.2023-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

2:3

 (1:3)


Logo1Борац (Бања Лука)


Стадион: Градски стадион
Посјета: 150
Главни судија: Драган Кесић (Градишка)
Помоћни судија 1: Гојко Црнобрња (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Бранимир Ђермановић (Челинац)
Четврти судија:
Делегат: Амир Хаџић (Велика Кладуша)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
1
Алексеј Шобота (Г)
3
Борис Загорац
9
Александар Комленић
10
Данијел Панић
11
Аљоса Благојевиц (K)
15
Mарко Дакиц
16
Данило Вујичић
17
Давид Радивојац
19
Армандо Бобај
22
Кристијан Jанковић
23
Игор Бенцуз

12
Лазар Шарић (Г)
4
Петар Кежић
5
Сладјан Савиц
8
Лука Сарајлић
13
Дусан Утјесановиц
14
Вељко Павловић
18
Ђорђе Ћулибрк
20
Тарик Литрић
Борац (Бања Лука)
12
Никола Грујић (Г)
2
Немања Рендић
5
Алекса Деспот
6
Mатеј Стојичић
7
Павле Ђајић (K)
9
Стефан Mарчетић
10
Недим Керановић
11
Немања Ћетојевић
20
Лука Кнежевић
21
Mилијан Ковачевић
24
Урош Ковачевић

1
Урош Репић (Г)
3
Данило Аџић
4
Ђорђе Бурњаковић
8
Игор Шикањић
14
Павле Гајић
17
Mихајло Шево
18
Ђорђе Ботић
19
Лука Дивљак
22
Стефан Ивановић

Иди назад