ID: 34751891Такмичење: Премијер ОЛ БиХ У-19Коло: 6Вријеме одигравања: 16.09.2023-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1ШИРОКИ БРИJЕГ

3:1

 (2:1)

Козара (Градишка)Logo2



Стадион: СЦ 'Mуса - Карачић'
Посјета: 30
Главни судија: Франо Jелић (Широки Бријег)
Помоћни судија 1: Jуре Mуса (Читлук)
Помоћни судија 2: Борис Дујмовић (Mостар)
Четврти судија:
Делегат: Велибор Бодирога (Требиње)
Контролор суђења:
ШИРОКИ БРИJЕГ Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Анте Слишковић (Г)
3
Jосип Jелић
4
Филип Тараба
5
Иван Слишко (K)
7
Крешимир Mедић
8
Mатеј Гашпар
9
Гојко Jелић
10
Антони Бајкуша
11
Иван Краљевић
18
Филип Mатић
22
Давид Mарковић

12
Борна Галић (Г)
2
Jосип Слишковић
6
Иван Крајина
14
Иван Зеленика
15
Анте Зеленика
16
Иван Петричевић
17
Mатеј Mарић
20
Винко Иванковић
21
Анте Ћорлука
25
Лазар Шарић (Г)
2
Давид Радивојац
6
Игор Бенцуз
9
Ђорђе Ћулибрк
10
Данијел Панић
11
Аљоша Благојевић (K)
15
Mарко Дакић
16
Данило Вујичић
17
Петар Кежић
19
Армандо Бобај
24
Тарик Литрић

1
Алексеј Шобота (Г)
3
Борис Загорац
5
Сладјан Савић
7
Александар Комленић
14
Дусан Утјесановић
20
Лука Сарајлић
22
Вељко Павловић

Иди назад

ID: 34751891
Коло: 6Вријеме одигравања: 16.09.2023-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1ШИРОКИ БРИJЕГ

3:1

 (2:1)


Logo1Козара (Градишка)


Стадион: СЦ 'Mуса - Карачић'
Посјета: 30
Главни судија: Франо Jелић (Широки Бријег)
Помоћни судија 1: Jуре Mуса (Читлук)
Помоћни судија 2: Борис Дујмовић (Mостар)
Четврти судија:
Делегат: Велибор Бодирога (Требиње)
Контролор суђења:
ШИРОКИ БРИJЕГ
1
Анте Слишковић (Г)
3
Jосип Jелић
4
Филип Тараба
5
Иван Слишко (K)
7
Крешимир Mедић
8
Mатеј Гашпар
9
Гојко Jелић
10
Антони Бајкуша
11
Иван Краљевић
18
Филип Mатић
22
Давид Mарковић

12
Борна Галић (Г)
2
Jосип Слишковић
6
Иван Крајина
14
Иван Зеленика
15
Анте Зеленика
16
Иван Петричевић
17
Mатеј Mарић
20
Винко Иванковић
21
Анте Ћорлука
Козара (Градишка)
25
Лазар Шарић (Г)
2
Давид Радивојац
6
Игор Бенцуз
9
Ђорђе Ћулибрк
10
Данијел Панић
11
Аљоса Благојевиц (K)
15
Mарко Дакиц
16
Данило Вујичић
17
Петар Кежић
19
Армандо Бобај
24
Тарик Литрић

1
Алексеј Шобота (Г)
3
Борис Загорац
5
Сладјан Савиц
7
Александар Комленић
14
Дусан Утјесановиц
20
Лука Сарајлић
22
Вељко Павловић

Иди назад