ID: 27353725Такмичење: Регионална лига ФСРС, ЗападКоло: 12Вријеме одигравања: 30.10.2022-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Напријед (Бања Лука)

2:1

 (0:0)

Будућност (Бања Лука)Logo2

60' Владимир Којадиновић
77' Ђорђе Шакотић

81' Mарио Комарица

imgimgimgimg


imgimgimgimgimg
Стадион: 'Крупа'
Посјета: 50
Главни судија: Бојан Дошен (Шипово)
Помоћни судија 1: Mилан Симић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Радослав Ћетојевић (Бањалука)
Четврти судија:
Делегат: Драган Jанковић (Бања Лука)
Контролор суђења: Огњен Ваљић (Бања Лука)
Напријед (Бања Лука) Будућност (Бања Лука)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Владимир Шмања (Г)
4
Ђорђе Jарић img 79
6
Владимир Којадиновић (K) img60
7
Ђорђе Шакотић img 84img77
8
Борислав Павловић
10
Иван Бркић
13
Ђорђе Вукоман img 54
15
Бојан Кременовић
16
Борис Аљетић img 79img63
17
Иван Гојић
20
Амар Видимлић

3
Александар Грабеж
5
Немања Батос img 84
11
Вељко Шкрбић img 54
12
Бојан Ескић
14
Дамир Брадало img 79
18
Лука Савановић
70
Коста Новковић img 79img85
1
Борис Дулић (Г)
3
Александар Mилинковић img73
5
Бранислав Вујиновић (K)
6
Mилан Jокић img75
8
Ненад Здјелар
9
Никола Перић img 83
10
Ђорђе Ђукић img85img90+2
11
Стефан Попарић img 77
20
Данијел Шпирић
22
Mарко Љубоја img 54
23
Перо Mиладиновић

2
Mирко Тркуља img 77
7
Mарио Комарица img 54img81
12
Бојан Улетиловић
13
Дејан Симикић img 83
17
Ђорђе Верчевић

Иди назад

ID: 27353725Регионална лига ФСРС, Запад
Коло: 12Вријеме одигравања: 30.10.2022-14:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Напријед (Бања Лука)

2:1

 (0:0)


Logo1Будућност (Бања Лука)

60' Владимир Којадиновић
77' Ђорђе Шакотић

81' Mарио Комарица


Стадион: 'Крупа'
Посјета: 50
Главни судија: Бојан Дошен (Шипово)
Помоћни судија 1: Mилан Симић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Радослав Ћетојевић (Бањалука)
Четврти судија:
Делегат: Драган Jанковић (Бања Лука)
Контролор суђења: Огњен Ваљић (Бања Лука)
Напријед (Бања Лука)
1
Владимир Шмања (Г)
4
Ђорђе Jарић img 79
6
Владимир Којадиновић (K) img60
7
Ђорђе Шакотић img 84img77
8
Борислав Павловић
10
Иван Бркић
13
Ђорђе Вукоман img 54
15
Бојан Кременовић
16
Борис Аљетић img 79img63
17
Иван Гојић
20
Амар Видимлић

3
Александар Грабеж
5
Немања Батос img 84
11
Вељко Шкрбић img 54
12
Бојан Ескић
14
Дамир Брадало img 79
18
Лука Савановић
70
Коста Новковић img 79img85
Будућност (Бања Лука)
1
Борис Дулић (Г)
3
Александар Mилинковић img73
5
Бранислав Вујиновић (K)
6
Mилан Jокић img75
8
Ненад Здјелар
9
Никола Перић img 83
10
Ђорђе Ђукић img85img90+2
11
Стефан Попарић img 77
20
Данијел Шпирић
22
Mарко Љубоја img 54
23
Перо Mиладиновић

2
Mирко Тркуља img 77
7
Mарио Комарица img 54img81
12
Бојан Улетиловић
13
Дејан Симикић img 83
17
Ђорђе Верчевић

Иди назад