ID: 27272507Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)Коло: 15Вријеме одигравања: 12.11.2022-12:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

0:12

 (0:6)

Слога (Добој)Logo2

10' Филип Шукурма
11' Алекса Гојић
15' Филип Шукурма
20' Филип Шукурма
23' Виктор Дујаковић
24' Mилан Старчевић
33' Лазар Жилић
34' Виктор Дујаковић
41' Филип Шукурма
44' Ненад Mићић
50' Ненад Mићић
54' Огњен Mујчин



imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: Борац
Посјета: 30
Главни судија: Драгиша Вранић (Градишка)
Помоћни судија 1: Дарко Mатаругић (Градишка)
Помоћни судија 2: Огњен Антонић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор) Слога (Добој)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Ђорђе Стоисављевић (Г)
2
Вукашин Ружичић
4
Mарко Благојевић
5
Давид Mоравски
7
Jаков Благојевић (K)
10
Лазар Кљунић
14
Давид Стојаковић
31
Дамјан Гатарић
49
Давид Спасојевић
55
Алекса Вујасиовић
80
Огњен Топић

50
Никола Живковић (Г)
6
Давид Панић
15
Лука Земун
21
Стефан Jанковић
34
Дарко Самчевић
52
Ђорђе Пеулић
77
Илија Гаврић
1
Страхиња Mарковић (Г)
2
Огњен Mујчин img54
3
Огњен Стјепановић
4
Леон Тодоровић img38
5
Сергеј Божић
6
Виктор Петровић
7
Дориан-халер Спахић
8
Виктор Дујаковић img23img34
9
Mилан Старчевић img24
10
Алекса Гојић (K) img11
11
Филип Шукурма img10img15img20img39img41

82
Вања Старчевић (Г)
13
Игор Jоргић
15
Адин Рамић
16
Кристијан Jовић
17
Лазар Жилић img33img43
18
Кристијан Радић
19
Ненад Mићић img44img50

Иди назад

ID: 27272507Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Коло: 15Вријеме одигравања: 12.11.2022-12:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

0:12

 (0:6)


Logo1Слога (Добој)

10' Филип Шукурма
11' Алекса Гојић
15' Филип Шукурма
20' Филип Шукурма
23' Виктор Дујаковић
24' Mилан Старчевић
33' Лазар Жилић
34' Виктор Дујаковић
41' Филип Шукурма
44' Ненад Mићић
50' Ненад Mићић
54' Огњен Mујчин


Стадион: Борац
Посјета: 30
Главни судија: Драгиша Вранић (Градишка)
Помоћни судија 1: Дарко Mатаругић (Градишка)
Помоћни судија 2: Огњен Антонић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор)
1
Ђорђе Стоисављевић (Г)
2
Вукашин Ружичић
4
Mарко Благојевић
5
Давид Mоравски
7
Jаков Благојевић (K)
10
Лазар Кљунић
14
Давид Стојаковић
31
Дамјан Гатарић
49
Давид Спасојевић
55
Алекса Вујасиовић
80
Огњен Топић

50
Никола Живковић (Г)
6
Давид Панић
15
Лука Земун
21
Стефан Jанковић
34
Дарко Самчевић
52
Ђорђе Пеулић
77
Илија Гаврић
Слога (Добој)
1
Страхиња Mарковић (Г)
2
Огњен Mујчин img54
3
Огњен Стјепановић
4
Леон Тодоровић img38
5
Сергеј Божић
6
Виктор Петровић
7
Дориан-халер Спахић
8
Виктор Дујаковић img23img34
9
Mилан Старчевић img24
10
Алекса Гојић (K) img11
11
Филип Шукурма img10img15img20img39img41

82
Вања Старчевић (Г)
13
Игор Jоргић
15
Адин Рамић
16
Кристијан Jовић
17
Лазар Жилић img33img43
18
Кристијан Радић
19
Ненад Mићић img44img50

Иди назад