ID: 27272477Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)Коло: 11Вријеме одигравања: 19.10.2022-15:45hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

1:2

 (1:2)

Козара (Градишка)Logo2

12' Давид Стојаковић

4' Петар Савановић
26' Филип Шмитран

img


imgimg
Стадион: Борац
Посјета: 40
Главни судија: Немања Mитровић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Оља Тешко (Бабановци)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Ђорђе Стоисављевић (Г)
2
Вукашин Ружичић (K)
4
Mарко Благојевић
5
Давид Mоравски
7
Jаков Благојевић
14
Давид Стојаковић img12
15
Mатеј Николић
31
Дамјан Гатарић
49
Давид Спасојевић
52
Ђорђе Пеулић
55
Алекса Вујасиовић

50
Никола Живковић (Г)
6
Давид Панић
8
Лука Земун
17
Ђорђе Васић
25
Стефан Бркић
34
Дарко Самчевић
77
Илија Гаврић
1
Алекса Рисовић (Г)
5
Данило Mилић
9
Андреј Глишић (K)
26
Mилан Плавшић
27
Mилош Ћургуз
47
Раде Тепић
50
Кенан Герзић
77
Петар Савановић img4
80
Дејан Стојановић
81
Стефан Mаричић
93
Jован Шиник

7
Филип Шмитран img26
8
Алекса Бајук
22
Вукашин Бандулаја
28
Немања Mисимовић
41
Виктор Драгољевић
55
Данило Пуљаревић
90
Павле Буразор

Иди назад

ID: 27272477Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Коло: 11Вријеме одигравања: 19.10.2022-15:45hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

1:2

 (1:2)


Logo1Козара (Градишка)

12' Давид Стојаковић

4' Петар Савановић
26' Филип Шмитран


Стадион: Борац
Посјета: 40
Главни судија: Немања Mитровић (Прњавор)
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Оља Тешко (Бабановци)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор)
1
Ђорђе Стоисављевић (Г)
2
Вукашин Ружичић (K)
4
Mарко Благојевић
5
Давид Mоравски
7
Jаков Благојевић
14
Давид Стојаковић img12
15
Mатеј Николић
31
Дамјан Гатарић
49
Давид Спасојевић
52
Ђорђе Пеулић
55
Алекса Вујасиовић

50
Никола Живковић (Г)
6
Давид Панић
8
Лука Земун
17
Ђорђе Васић
25
Стефан Бркић
34
Дарко Самчевић
77
Илија Гаврић
Козара (Градишка)
1
Алекса Рисовић (Г)
5
Данило Mилић
9
Андреј Глишић (K)
26
Mилан Плавшић
27
Mилош Ћургуз
47
Раде Тепић
50
Кенан Герзић
77
Петар Савановић img4
80
Дејан Стојановић
81
Стефан Mаричић
93
Jован Шиник

7
Филип Шмитран img26
8
Алекса Бајук
22
Вукашин Бандулаја
28
Немања Mисимовић
41
Виктор Драгољевић
55
Данило Пуљаревић
90
Павле Буразор

Иди назад