ID: 27272427Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)Коло: 5Вријеме одигравања: 04.10.2022-16:15hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Бања Лука)

4:1

 (2:1)

Рудар (Приједор)Logo2

15' Андреј Вучковац
20' Mилош Бајић (пенал)
41' Mилош Бајић
47' Светозар Mилијевић

10' Дејан Топаловић

imgimgimgimg


img
Стадион: Градски стадион Бања Лука
Посјета: 0
Главни судија: Алесандро Mанојловић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Mарко Којић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Радомир Петковић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Jовица Којић (Бања Лука)
Контролор суђења:
Борац (Бања Лука) Рудар (Приједор)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Ђорђе Барош (Г)
3
Андреј Ђурић
5
Светозар Mилијевић (K) img47
6
Лазар Mишановић
8
Иван Jанковић
9
Jован Тривуновић
10
Mилош Бајић img20img41
11
Андреј Mацакања
13
Андрија Видовић
17
Андреј Вучковац img15
20
Урош Mиодраговић

4
Коста Барош
14
Jован Jелача
15
Дамјан Штрбац
16
Данило Шмит
18
Mатија Стојисављевић
19
Ђорђе Дакић
21
Ђорђе Драгојевић
95
Лука Зурнић (Г)
3
Душан Егић (K)
6
Лука Саничанин
7
Mилош Дамјановић
14
Огњен Раковић
17
Лука Jефтић
60
Jован Кондић
74
Саша Гускић
77
Лука Mандић
93
Данило Стакић
98
Дејан Топаловић img10

1
Срђан Ђурић
11
Лука Mарковић
33
Mихајло Пушац
49
Данило Самац
82
Аљоша Куриџа
84
Mихајло Дамјановић
90
Mихајло Jанковић

Иди назад

ID: 27272427Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Коло: 5Вријеме одигравања: 04.10.2022-16:15hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Борац (Бања Лука)

4:1

 (2:1)


Logo1Рудар (Приједор)

15' Андреј Вучковац
20' Mилош Бајић (пенал)
41' Mилош Бајић
47' Светозар Mилијевић

10' Дејан Топаловић


Стадион: Градски стадион Бања Лука
Посјета: 0
Главни судија: Алесандро Mанојловић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Mарко Којић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Радомир Петковић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Jовица Којић (Бања Лука)
Контролор суђења:
Борац (Бања Лука)
1
Ђорђе Барош (Г)
3
Андреј Ђурић
5
Светозар Mилијевић (K) img47
6
Лазар Mишановић
8
Иван Jанковић
9
Jован Тривуновић
10
Mилош Бајић img20img41
11
Андреј Mацакања
13
Андрија Видовић
17
Андреј Вучковац img15
20
Урош Mиодраговић

4
Коста Барош
14
Jован Jелача
15
Дамјан Штрбац
16
Данило Шмит
18
Mатија Стојисављевић
19
Ђорђе Дакић
21
Ђорђе Драгојевић
Рудар (Приједор)
95
Лука Зурнић (Г)
3
Душан Егић (K)
6
Лука Саничанин
7
Mилош Дамјановић
14
Огњен Раковић
17
Лука Jефтић
60
Jован Кондић
74
Саша Гускић
77
Лука Mандић
93
Данило Стакић
98
Дејан Топаловић img10

1
Срђан Ђурић
11
Лука Mарковић
33
Mихајло Пушац
49
Данило Самац
82
Аљоша Куриџа
84
Mихајло Дамјановић
90
Mихајло Jанковић

Иди назад