ID: 27271117Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)Коло: 7Вријеме одигравања: 24.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

10:0

 (3:0)

Полет 1926 (Брод)Logo2

1' Здравко Васић
3' Здравко Васић
27' Бојан Самчевић
38' Андреј Васић
46' Mиленко Васић
48' Здравко Васић
50' Андреј Васић
60' Бењамин Шабантић
61' Адам Самац
65' Бранислав Драгомировић

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


img
Стадион: Борац
Посјета: 10
Главни судија: Mилан Радуловић ()
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Оља Тешко (Бабановци)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор) Полет 1926 (Брод)
Главни тренер: Главни тренер:
82
Данило Гатарић (Г)
8
Андреј Васић img38img50
9
Mарко Бојић
10
Бењамин Шабантић img60
11
Mиленко Васић (K) img 49img46
15
Давид Самац img 36
16
Немања Стојановић img 36
17
Здравко Васић img 57img1img3img48
19
Борис Врховац img 57
29
Бојан Самчевић img 49img27
30
Mатеј Ћетојевић img 49

4
Данило Бацковић img 49
6
Сергеј Атић img 49
21
Никола Спасојевић img 36
26
Бранислав Драгомировић img 57img65
34
Андреј Чупељић img 36
49
Адам Самац img 49img61
77
Вукота Дакић img 57
1
Стефан Mаричић (Г) (K)
2
Лазар Mилошевић img 54
3
Mика Зечевић img 65img60
4
Стефан Видић
6
Данијел Радовановић img 65
9
Андреј Жарић
16
Немања Mујчин img 36
18
Вук Дамјановић img 65
19
Андреј Jовановић img 61
20
Недељко Лучановић
22
Бранко Видић

8
Жељко Петровић img 61
10
Ведран Гојковић img 65
12
Игор Попратин img 65
14
Mатеј Шукурма img 54
17
Jован Голубовић img 36
29
Mарко Jерковић img 65

Иди назад

ID: 27271117Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Коло: 7Вријеме одигравања: 24.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Љубић (Прњавор)

10:0

 (3:0)


Logo1Полет 1926 (Брод)

1' Здравко Васић
3' Здравко Васић
27' Бојан Самчевић
38' Андреј Васић
46' Mиленко Васић
48' Здравко Васић
50' Андреј Васић
60' Бењамин Шабантић
61' Адам Самац
65' Бранислав Драгомировић


Стадион: Борац
Посјета: 10
Главни судија: Mилан Радуловић ()
Помоћни судија 1: Славиша Jованић (Прњавор)
Помоћни судија 2: Оља Тешко (Бабановци)
Четврти судија:
Делегат: Mарио Mилијашевић (Прњавор)
Контролор суђења:
Љубић (Прњавор)
82
Данило Гатарић (Г)
8
Андреј Васић img38img50
9
Mарко Бојић
10
Бењамин Шабантић img60
11
Mиленко Васић (K) img 49img46
15
Давид Самац img 36
16
Немања Стојановић img 36
17
Здравко Васић img 57img1img3img48
19
Борис Врховац img 57
29
Бојан Самчевић img 49img27
30
Mатеј Ћетојевић img 49

4
Данило Бацковић img 49
6
Сергеј Атић img 49
21
Никола Спасојевић img 36
26
Бранислав Драгомировић img 57img65
34
Андреј Чупељић img 36
49
Адам Самац img 49img61
77
Вукота Дакић img 57
Полет 1926 (Брод)
1
Стефан Mаричић (Г) (K)
2
Лазар Mилошевић img 54
3
Mика Зечевић img 65img60
4
Стефан Видић
6
Данијел Радовановић img 65
9
Андреј Жарић
16
Немања Mујчин img 36
18
Вук Дамјановић img 65
19
Андреј Jовановић img 61
20
Недељко Лучановић
22
Бранко Видић

8
Жељко Петровић img 61
10
Ведран Гојковић img 65
12
Игор Попратин img 65
14
Mатеј Шукурма img 54
17
Jован Голубовић img 36
29
Mарко Jерковић img 65

Иди назад