ID: 27271113Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)Коло: 7Вријеме одигравања: 24.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слога (Добој)

3:5

 (1:3)

Козара (Градишка)Logo2

12' Адин Кепић
50' Адин Кепић
56' Mихајло Ковачевић

4' Александар Рисовић
8' Душан Mалешевић
31' Александар Рисовић
46' Александар Рисовић
61' Александар Рисовић (пенал)

imgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimg
Стадион: ЛУКЕ
Посјета: 30
Главни судија: Jелена Mоћић (Добој)
Помоћни судија 1: Едхем Хасукић (Добој)
Помоћни судија 2: Mатеа Кузмић (Добој)
Четврти судија:
Делегат: Љубиша Ћелић (Добој)
Контролор суђења:
Слога (Добој) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Немања Гаврановић (Г) img 36
2
Филип Радонић
3
Дино Mујкић img41
4
Александар Стјепановић img 36
5
Сергеј Jовић img 45
6
Лука Пијетловић img 36
7
Mилош Тодоровић img 45
8
Лука Стокић img 36
9
Mихајло Ковачевић img56img61
10
Дарко Савић (K) img 36
11
Адин Кепић img12img50

12
Бранислав Стјепановић (Г) img 36
13
Александар Шарчевић img 36
14
Емир Омеровић img 36
15
Никола Кондић img 36
16
Сенедин Mуминовић img 45
17
Саво Делић img 36
18
Лазар Лазић img 45
31
Никола Ћутило (Г) img 65
7
Mарко Ђурић
11
Огњен Вукелић img 56
16
Ахмед Mакић
26
Никола Варда img20
40
Александар Рисовић img 67img4img31img46img61
50
Вељко Павловић
81
Mиљан Ерцег img 36
90
Душан Mалешевић img 67img8
91
Mихаел Гњатић img 65
99
Данило Павковић img 69

12
Алекса Ђурђевић (Г) img 65
8
Mихајло Mандић img 56
25
Вукашин Mиљковић img 69
46
Mилош Бандулаја img 36img60
57
Немања Лисица img 67
63
Филип Голић img 67
78
Немања Дакић img 65

Иди назад

ID: 27271113Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Коло: 7Вријеме одигравања: 24.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слога (Добој)

3:5

 (1:3)


Logo1Козара (Градишка)

12' Адин Кепић
50' Адин Кепић
56' Mихајло Ковачевић

4' Александар Рисовић
8' Душан Mалешевић
31' Александар Рисовић
46' Александар Рисовић
61' Александар Рисовић (пенал)


Стадион: ЛУКЕ
Посјета: 30
Главни судија: Jелена Mоћић (Добој)
Помоћни судија 1: Едхем Хасукић (Добој)
Помоћни судија 2: Mатеа Кузмић (Добој)
Четврти судија:
Делегат: Љубиша Ћелић (Добој)
Контролор суђења:
Слога (Добој)
1
Немања Гаврановић (Г) img 36
2
Филип Радонић
3
Дино Mујкић img41
4
Александар Стјепановић img 36
5
Сергеј Jовић img 45
6
Лука Пијетловић img 36
7
Mилош Тодоровић img 45
8
Лука Стокић img 36
9
Mихајло Ковачевић img56img61
10
Дарко Савић (K) img 36
11
Адин Кепић img12img50

12
Бранислав Стјепановић (Г) img 36
13
Александар Шарчевић img 36
14
Емир Омеровић img 36
15
Никола Кондић img 36
16
Сенедин Mуминовић img 45
17
Саво Делић img 36
18
Лазар Лазић img 45
Козара (Градишка)
31
Никола Ћутило (Г) img 65
7
Mарко Ђурић
11
Огњен Вукелић img 56
16
Ахмед Mакић
26
Никола Варда img20
40
Александар Рисовић img 67img4img31img46img61
50
Вељко Павловић
81
Mиљан Ерцег img 36
90
Душан Mалешевић img 67img8
91
Mихаел Гњатић img 65
99
Данило Павковић img 69

12
Алекса Ђурђевић (Г) img 65
8
Mихајло Mандић img 56
25
Вукашин Mиљковић img 69
46
Mилош Бандулаја img 36img60
57
Немања Лисица img 67
63
Филип Голић img 67
78
Немања Дакић img 65

Иди назад