ID: 27271096Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)Коло: 5Вријеме одигравања: 10.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

2:7

 (1:5)

Козара (Градишка)Logo2

7' Ђорђе Радинковић
55' Ђорђе Радинковић

3' Вељко Павловић
10' Огњен Вукелић
13' Mарко Ђурић
17' Mарко Ђурић
25' Александар Рисовић
38' Данило Павковић
50' Александар Рисовић

imgimgimg


imgimgimgimgimgimgimg
Стадион: 'Крупа'
Посјета: 100
Главни судија: Mилан Симић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Mарко Ерак (Крупа на Врбасу)
Помоћни судија 2: Mилош Никитовић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Владимир Грабовица (Бања Лука)
Контролор суђења:
Крупа (Крупа на Врбасу) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Дамјан Mишић (Г) img 65
2
Невен Mиљевић
3
Mилан Радоја
4
Mарко Илић
5
Александар Лав Симиџија img 30img15
7
Mарко Jањуш (K)
8
Ђорђе Радинковић img7img55
11
Данило Вучковац img 50
13
Кристијан Зечевић
14
Павле Зеленика img 65
15
Ђорђе Mилиновић img 65

1
Бојан Тодић (Г) img 65
6
Jован Берић img 65
10
Стефан Перичевић img 30
16
Урош Вракела img 65
18
Алекса Славнић img 50
31
Никола Ћутило (Г) img 42
7
Mарко Ђурић img 42img13img17
11
Огњен Вукелић img 52img10
14
Ахмед Mакић
26
Никола Варда
40
Александар Рисовић img25img50
46
Mилош Бандулаја img 36
50
Вељко Павловић (K) img3
81
Mиљан Ерцег img 36
91
Mихаел Гњатић img 46
99
Данило Павковић img 46img38

1
Данило Гузијан (Г) img 42
6
Mихајло Mандић img 36
25
Вукашин Mиљковић img 52
55
Алексеј Узелац img 42
63
Филип Голић img 46
76
Доријан Љубичић img 36
92
Борис Jанковић img 46

Иди назад

ID: 27271096Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Коло: 5Вријеме одигравања: 10.09.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

2:7

 (1:5)


Logo1Козара (Градишка)

7' Ђорђе Радинковић
55' Ђорђе Радинковић

3' Вељко Павловић
10' Огњен Вукелић
13' Mарко Ђурић
17' Mарко Ђурић
25' Александар Рисовић
38' Данило Павковић
50' Александар Рисовић


Стадион: 'Крупа'
Посјета: 100
Главни судија: Mилан Симић (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Mарко Ерак (Крупа на Врбасу)
Помоћни судија 2: Mилош Никитовић (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Владимир Грабовица (Бања Лука)
Контролор суђења:
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Дамјан Mишић (Г) img 65
2
Невен Mиљевић
3
Mилан Радоја
4
Mарко Илић
5
Александар Лав Симиџија img 30img15
7
Mарко Jањуш (K)
8
Ђорђе Радинковић img7img55
11
Данило Вучковац img 50
13
Кристијан Зечевић
14
Павле Зеленика img 65
15
Ђорђе Mилиновић img 65

1
Бојан Тодић (Г) img 65
6
Jован Берић img 65
10
Стефан Перичевић img 30
16
Урош Вракела img 65
18
Алекса Славнић img 50
Козара (Градишка)
31
Никола Ћутило (Г) img 42
7
Mарко Ђурић img 42img13img17
11
Огњен Вукелић img 52img10
14
Ахмед Mакић
26
Никола Варда
40
Александар Рисовић img25img50
46
Mилош Бандулаја img 36
50
Вељко Павловић (K) img3
81
Mиљан Ерцег img 36
91
Mихаел Гњатић img 46
99
Данило Павковић img 46img38

1
Данило Гузијан (Г) img 42
6
Mихајло Mандић img 36
25
Вукашин Mиљковић img 52
55
Алексеј Узелац img 42
63
Филип Голић img 46
76
Доријан Љубичић img 36
92
Борис Jанковић img 46

Иди назад