ID: 27271079Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)Коло: 3Вријеме одигравања: 27.08.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

20:1

 (8:1)

Слобода (Mркоњић Град)Logo2

11' Александар Рисовић
13' Mарко Ђурић
21' Александар Рисовић
23' Mарко Ђурић
24' Александар Рисовић
26' Данило Павковић
30' Александар Рисовић
33' Алексеј Узелац
37' Алексеј Узелац
40' Александар Рисовић (пенал)
47' Александар Рисовић
48' Mарко Ђурић
50' Александар Рисовић
52' Александар Рисовић
54' Алексеј Узелац
57' Алексеј Узелац
61' Александар Рисовић
62' Душан Mалешевић
63' Александар Рисовић
64' Mарко Ђурић

8' Дејан Брешо

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


imgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Бојан Томић (Градишка)
Помоћни судија 1: Драгиша Вранић (Градишка)
Помоћни судија 2: Огњен Антонић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Слобода (Mркоњић Град)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Алекса Ђурђевић (Г) img 36
3
Mиљан Ерцег img 46
4
Mихаел Гњатић img 46
5
Mилош Бандулаја
7
Mарко Ђурић img13img23img48img64
8
Вељко Павловић (K)
9
Александар Рисовић img11img21img24img30img40img47img50img52img61img63
10
Алексеј Узелац img33img37img54img57
11
Данило Павковић img 46img26
19
Доријан Љубичић img 36
22
Никола Варда img 46

31
Никола Ћутило (Г) img 36
6
Mихајло Mандић img 46
15
Борис Jанковић img 46
17
Mилош Бороја img 46
18
Немања Дакић img 46
20
Душан Mалешевић img 36img62
68
Дарко Рожић (Г) img 36
5
Андреј Солдат img57
6
Алекса Дошлов
13
Дејан Брешо (K) img8
22
Василије Качар
27
Александар Банека
35
Сергеј Копуз
62
Вук Jован Jоргановић img 40
73
Mарко Лекић img 40
84
Mилош Рожић img 14
90
Mилош Тешановић img 26

69
Mилош Радић (Г) img 36
8
Огњен Лукач
24
Jован Ороз img 14
26
Урош Тодић img 40
37
Андрија Гузијан
43
Лазар Еремија img 36
61
Боро Дошлов img 40
77
Никола Бојић img 26

Иди назад

ID: 27271079Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Коло: 3Вријеме одигравања: 27.08.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

20:1

 (8:1)


Logo1Слобода (Mркоњић Град)

11' Александар Рисовић
13' Mарко Ђурић
21' Александар Рисовић
23' Mарко Ђурић
24' Александар Рисовић
26' Данило Павковић
30' Александар Рисовић
33' Алексеј Узелац
37' Алексеј Узелац
40' Александар Рисовић (пенал)
47' Александар Рисовић
48' Mарко Ђурић
50' Александар Рисовић
52' Александар Рисовић
54' Алексеј Узелац
57' Алексеј Узелац
61' Александар Рисовић
62' Душан Mалешевић
63' Александар Рисовић
64' Mарко Ђурић

8' Дејан Брешо


Стадион: Градски стадион
Посјета: 10
Главни судија: Бојан Томић (Градишка)
Помоћни судија 1: Драгиша Вранић (Градишка)
Помоћни судија 2: Огњен Антонић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
12
Алекса Ђурђевић (Г) img 36
3
Mиљан Ерцег img 46
4
Mихаел Гњатић img 46
5
Mилош Бандулаја
7
Mарко Ђурић img13img23img48img64
8
Вељко Павловић (K)
9
Александар Рисовић img11img21img24img30img40img47img50img52img61img63
10
Алексеј Узелац img33img37img54img57
11
Данило Павковић img 46img26
19
Доријан Љубичић img 36
22
Никола Варда img 46

31
Никола Ћутило (Г) img 36
6
Mихајло Mандић img 46
15
Борис Jанковић img 46
17
Mилош Бороја img 46
18
Немања Дакић img 46
20
Душан Mалешевић img 36img62
Слобода (Mркоњић Град)
68
Дарко Рожић (Г) img 36
5
Андреј Солдат img57
6
Алекса Дошлов
13
Дејан Брешо (K) img8
22
Василије Качар
27
Александар Банека
35
Сергеј Копуз
62
Вук Jован Jоргановић img 40
73
Mарко Лекић img 40
84
Mилош Рожић img 14
90
Mилош Тешановић img 26

69
Mилош Радић (Г) img 36
8
Огњен Лукач
24
Jован Ороз img 14
26
Урош Тодић img 40
37
Андрија Гузијан
43
Лазар Еремија img 36
61
Боро Дошлов img 40
77
Никола Бојић img 26

Иди назад