ID: 27271063Такмичење: Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)Коло: 1Вријеме одигравања: 20.08.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

10:0

 (2:0)

Слобода (Mркоњић Град)Logo2

11' Лука Савановић
13' Давид Цуњак
40' Горан Остојић
45' Лазар Нарић
50' Филип Предојевић
53' Филип Предојевић
54' Ђорђе Хргић
62' Никола Раилић
67' Горан Остојић
69' Лазар Нарић

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg


Стадион: Фудбалски стадион Љубија
Посјета: 20
Главни судија: Бобан Бранковић (Приједор)
Помоћни судија 1: Данило Вукадиновић (Приједор)
Помоћни судија 2: Александар Тадић ()
Четврти судија:
Делегат: Биљана Хаинз (Приједор)
Контролор суђења:
Рудар (Приједор) Слобода (Mркоњић Град)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Лука Дукић (Г)
7
Филип Предојевић (K) img50img53
9
Mарко Солдат img 50
10
Горан Остојић img40img67
11
Лазар Нарић img45img69
15
Реуф Фикић
18
Mарко Jуришић
33
Ведад Хузејровић img18
51
Лука Савановић img 58img11
53
Виктор Чобановић img 50
61
Давид Цуњак img13

2
Бранко Mарић
6
Адријан Лукић
52
Павле Хрваћанин
54
Никола Раилић img 50img62
55
Mихајло Шалабалија img 58
65
Стефан Бркић
76
Ђорђе Хргић img 50img54
84
Дарко Рожић (Г) img 60
5
Андреј Солдат
21
Вук Jован Jоргановић img 60
22
Дејан Брешо
24
Jован Ороз
26
Василије Качар
35
Сергеј Копуз
37
Андрија Гузијан img 45
68
Mилош Рожић img 52
73
Mарко Лекић img 52
93
Никола Арсенић

6
Алекса Дошлов img 45
8
Никола Бојић img 52
28
Урош Тодић img 52
61
Боро Дошлов
69
Mилош Радић img 60
77
Огњен Лукач img 60

Иди назад

ID: 27271063Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Коло: 1Вријеме одигравања: 20.08.2022-10:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Рудар (Приједор)

10:0

 (2:0)


Logo1Слобода (Mркоњић Град)

11' Лука Савановић
13' Давид Цуњак
40' Горан Остојић
45' Лазар Нарић
50' Филип Предојевић
53' Филип Предојевић
54' Ђорђе Хргић
62' Никола Раилић
67' Горан Остојић
69' Лазар Нарић


Стадион: Фудбалски стадион Љубија
Посјета: 20
Главни судија: Бобан Бранковић (Приједор)
Помоћни судија 1: Данило Вукадиновић (Приједор)
Помоћни судија 2: Александар Тадић ()
Четврти судија:
Делегат: Биљана Хаинз (Приједор)
Контролор суђења:
Рудар (Приједор)
1
Лука Дукић (Г)
7
Филип Предојевић (K) img50img53
9
Mарко Солдат img 50
10
Горан Остојић img40img67
11
Лазар Нарић img45img69
15
Реуф Фикић
18
Mарко Jуришић
33
Ведад Хузејровић img18
51
Лука Савановић img 58img11
53
Виктор Чобановић img 50
61
Давид Цуњак img13

2
Бранко Mарић
6
Адријан Лукић
52
Павле Хрваћанин
54
Никола Раилић img 50img62
55
Mихајло Шалабалија img 58
65
Стефан Бркић
76
Ђорђе Хргић img 50img54
Слобода (Mркоњић Град)
84
Дарко Рожић (Г) img 60
5
Андреј Солдат
21
Вук Jован Jоргановић img 60
22
Дејан Брешо
24
Jован Ороз
26
Василије Качар
35
Сергеј Копуз
37
Андрија Гузијан img 45
68
Mилош Рожић img 52
73
Mарко Лекић img 52
93
Никола Арсенић

6
Алекса Дошлов img 45
8
Никола Бојић img 52
28
Урош Тодић img 52
61
Боро Дошлов
69
Mилош Радић img 60
77
Огњен Лукач img 60

Иди назад