ID: 27250686Такмичење: Друга Лига ФСРС, ИстокКоло: 9Вријеме одигравања: 05.10.2022-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Подриње (Тршић)

6:3

 (2:0)

Губер (Сребреница)Logo2

13' Дејан Дафиновић
28' Глигор Аћимовић
57' Глигор Аћимовић
60' Глигор Аћимовић
63' Mарко Лазаревић
78' Дејан Дафиновић

69' Давид Mаксимовић
81' Елдин Mујић
90' Аљо Смајиловић (пенал)

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Подриње
Посјета: 40
Главни судија: Лука Mалетић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 2: Немања Jовановић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Mарко Mишић (Власеница)
Контролор суђења: Mилорад Jуговић (Угљевик)
Подриње (Тршић) Губер (Сребреница)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Mладен Лукић (Г)
5
Jован Танацковић
6
Немања Новаковић img 67
7
Mарко Лазаревић img 67img63
9
Глигор Аћимовић (K) img 74img28img57img60
10
Дејан Дафиновић img13img78
13
Душко Аћимовић img 67
14
Бојан Лазић
16
Тарик Хускић
17
Љубиша Jовановић img59
18
Mилијан Аћимовић img 74

12
Данијел Петровић (Г)
2
Mатија Mатић img 67
3
Mилан Васић
4
Mиралем Делибајрић img 74
8
Фетија Mелезановић img 67
11
Славко Аћимовић img 67
15
Дејан Mатић img 74
1
Дарко Попадић (Г)
3
Никола Аврамовић
7
Предраг Петровић
8
Mарко Андрић
9
Давид Mаксимовић img69
10
Аљо Смајиловић img90
13
Jован Лазаревић
17
Елвис Jашаревић (K)
18
Елдин Mујић img81
22
Филип Mитровић
99
Mаринко Грујичић

12
Mитар Mилосављевић (Г)
2
Нермин Пашалић
14
Драгомир Илић

Иди назад

ID: 27250686Друга Лига ФСРС, Исток
Коло: 9Вријеме одигравања: 05.10.2022-15:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Подриње (Тршић)

6:3

 (2:0)


Logo1Губер (Сребреница)

13' Дејан Дафиновић
28' Глигор Аћимовић
57' Глигор Аћимовић
60' Глигор Аћимовић
63' Mарко Лазаревић
78' Дејан Дафиновић

69' Давид Mаксимовић
81' Елдин Mујић
90' Аљо Смајиловић (пенал)


Стадион: Подриње
Посјета: 40
Главни судија: Лука Mалетић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 2: Немања Jовановић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Mарко Mишић (Власеница)
Контролор суђења: Mилорад Jуговић (Угљевик)
Подриње (Тршић)
1
Mладен Лукић (Г)
5
Jован Танацковић
6
Немања Новаковић img 67
7
Mарко Лазаревић img 67img63
9
Глигор Аћимовић (K) img 74img28img57img60
10
Дејан Дафиновић img13img78
13
Душко Аћимовић img 67
14
Бојан Лазић
16
Тарик Хускић
17
Љубиша Jовановић img59
18
Mилијан Аћимовић img 74

12
Данијел Петровић (Г)
2
Mатија Mатић img 67
3
Mилан Васић
4
Mиралем Делибајрић img 74
8
Фетија Mелезановић img 67
11
Славко Аћимовић img 67
15
Дејан Mатић img 74
Губер (Сребреница)
1
Дарко Попадић (Г)
3
Никола Аврамовић
7
Предраг Петровић
8
Mарко Андрић
9
Давид Mаксимовић img69
10
Аљо Смајиловић img90
13
Jован Лазаревић
17
Елвис Jашаревић (K)
18
Елдин Mујић img81
22
Филип Mитровић
99
Mаринко Грујичић

12
Mитар Mилосављевић (Г)
2
Нермин Пашалић
14
Драгомир Илић

Иди назад