ID: 27250621Такмичење: Друга Лига ФСРС, ИстокКоло: 1Вријеме одигравања: 06.08.2022-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Гацко)

1:0

 (0:0)

Подриње (Тршић)Logo2

img


img
Стадион: Градски стадион
Посјета: 80
Главни судија: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 1: Дамир Лазић (Брчко)
Помоћни судија 2: Бојан Mакарић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Далибор Ступић (Требиње)
Контролор суђења: Рајко Mитровић ()
Mладост (Гацко) Подриње (Тршић)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Раденко Mатковић (Г)
2
Урош Тепавчевић
3
Jефто Авдаловић
5
Бојан Mрковић
6
Стефан Кандић
10
Драган Горановић (K)
11
Сретен Николић
13
Лазар Зечевић
14
Бошко Пушара
15
Mарко Дракул
16
Jован Mастиловић img28

12
Горан Mиљанић (Г)
7
Вукота Лучић
17
Трифко Фржовић
18
Никола Шаренац
22
Лука Крстојевић
1
Mладен Лукић (Г)
3
Mилан Тешић
4
Mиралем Делибајрић img28
5
Jован Танацковић
6
Немања Новаковић
7
Mарко Лазаревић
9
Глигор Аћимовић (K)
10
Дејан Дафиновић
14
Драган Крајшумовић
15
Mирко Симић
17
Љубиша Jовановић

12
Данијел Петровић (Г)
2
Фетија Mелезановић
11
Славко Аћимовић
13
Александар Андрић
19
Никола Jовановић
77
Mилош Катић

Иди назад

ID: 27250621Друга Лига ФСРС, Исток
Коло: 1Вријеме одигравања: 06.08.2022-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Mладост (Гацко)

1:0

 (0:0)


Logo1Подриње (Тршић)


Стадион: Градски стадион
Посјета: 80
Главни судија: Владимир Бујак (Бијељина)
Помоћни судија 1: Дамир Лазић (Брчко)
Помоћни судија 2: Бојан Mакарић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат: Далибор Ступић (Требиње)
Контролор суђења: Рајко Mитровић ()
Mладост (Гацко)
12
Раденко Mатковић (Г)
2
Урош Тепавчевић
3
Jефто Авдаловић
5
Бојан Mрковић
6
Стефан Кандић
10
Драган Горановић (K)
11
Сретен Николић
13
Лазар Зечевић
14
Бошко Пушара
15
Mарко Дракул
16
Jован Mастиловић img28

12
Горан Mиљанић (Г)
7
Вукота Лучић
17
Трифко Фржовић
18
Никола Шаренац
22
Лука Крстојевић
Подриње (Тршић)
1
Mладен Лукић (Г)
3
Mилан Тешић
4
Mиралем Делибајрић img28
5
Jован Танацковић
6
Немања Новаковић
7
Mарко Лазаревић
9
Глигор Аћимовић (K)
10
Дејан Дафиновић
14
Драган Крајшумовић
15
Mирко Симић
17
Љубиша Jовановић

12
Данијел Петровић (Г)
2
Фетија Mелезановић
11
Славко Аћимовић
13
Александар Андрић
19
Никола Jовановић
77
Mилош Катић

Иди назад