ID: 27249442Такмичење: Друга Лига ФСРС, ЗападКоло: 14Вријеме одигравања: 06.11.2022-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Црни врх (Jаружани)

2:3

 (0:1)

Борац (Коз. Дубица)Logo2

54' Дејан Диљевић
77' Дејан Диљевић

19' Немања Гавриц
49' Yордан Андрес Цампана Хинестроза
88' Стефан Томаш

imgimgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimg
Стадион: Фудбалски стадион 'Jаружани'
Посјета: 200
Главни судија: Вања Ајдер (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Mилан Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Томислав Грачанин (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Александар Гојић (Бања Лука)
Контролор суђења: Бране Jекић (Добој)
Црни врх (Jаружани) Борац (Коз. Дубица)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Ненад Рачић (Г) (K) img64
2
Немања Mилаковић img 75
4
Александар Аулић
5
Олег Дамјанић
6
Дејан Субић
7
Александар Кнежевић img 59
8
Недељко Грабовац
9
Горан Грујић img 89
10
Филип Цвијетић img 89img40
13
Дејан Диљевић img54img77
17
Драган Амиџић img 59img27

11
Иван Станковић img 89
14
Никола Рогић img 59
15
Стефан Гајић img 59img64
16
Дарко Рогић img 75
18
Константин Брдан img 89
1
Jохан Себастиан Памплона Валенциа (Г) img66
2
Невен Бунић img64
4
Mиле Ковачевић
5
Сергио Андрес Памплона Валенциа img66
10
Стефан Томаш img88
14
Александро Jаћимовић img46img58
17
Никола Пекић (K) img 46
20
Немања Гавриц img19
21
Никола Зец
23
Емилко Jанковић img 20
97
Предраг Пралица img 90

22
Стефан Mисимовић (Г)
3
Немања Шкарић img 20
7
Горан Буразор img 90+3
8
Jохн Себастиан Палациос Цампаз
9
Стефан Благојевић
15
Yордан Андрес Цампана Хинестроза img 46img49
16
Растко Удовчић
19
Огњен Петраковић
24
Срђан Лончар

Иди назад

ID: 27249442Друга Лига ФСРС, Запад
Коло: 14Вријеме одигравања: 06.11.2022-13:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Црни врх (Jаружани)

2:3

 (0:1)


Logo1Борац (Коз. Дубица)

54' Дејан Диљевић
77' Дејан Диљевић

19' Немања Гавриц
49' Yордан Андрес Цампана Хинестроза
88' Стефан Томаш


Стадион: Фудбалски стадион 'Jаружани'
Посјета: 200
Главни судија: Вања Ајдер (Бања Лука)
Помоћни судија 1: Mилан Алексић (Бања Лука)
Помоћни судија 2: Томислав Грачанин (Бања Лука)
Четврти судија:
Делегат: Александар Гојић (Бања Лука)
Контролор суђења: Бране Jекић (Добој)
Црни врх (Jаружани)
12
Ненад Рачић (Г) (K) img64
2
Немања Mилаковић img 75
4
Александар Аулић
5
Олег Дамјанић
6
Дејан Субић
7
Александар Кнежевић img 59
8
Недељко Грабовац
9
Горан Грујић img 89
10
Филип Цвијетић img 89img40
13
Дејан Диљевић img54img77
17
Драган Амиџић img 59img27

11
Иван Станковић img 89
14
Никола Рогић img 59
15
Стефан Гајић img 59img64
16
Дарко Рогић img 75
18
Константин Брдан img 89
Борац (Коз. Дубица)
1
Jохан Себастиан Памплона Валенциа (Г) img66
2
Невен Бунић img64
4
Mиле Ковачевић
5
Сергио Андрес Памплона Валенциа img66
10
Стефан Томаш img88
14
Александро Jаћимовић img46img58
17
Никола Пекић (K) img 46
20
Немања Гавриц img19
21
Никола Зец
23
Емилко Jанковић img 20
97
Предраг Пралица img 90

22
Стефан Mисимовић (Г)
3
Немања Шкарић img 20
7
Горан Буразор img 90+3
8
Jохн Себастиан Палациос Цампаз
9
Стефан Благојевић
15
Yордан Андрес Цампана Хинестроза img 46img49
16
Растко Удовчић
19
Огњен Петраковић
24
Срђан Лончар

Иди назад