ID: 27247862Такмичење: м:тел Прва Лига ФСРСКоло: 17Вријеме одигравања: 12.11.2022-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

1:3

 (0:1)

Крупа (Крупа на Врбасу)Logo2

70' Алонзо Пеарт

11' Огњен Ђуричин
65' Mилош Перовић
74' Огњен Ђуричин

imgimgimgimg


imgimgimgimgimg
Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 120
Главни судија: Дарко Вукојевић (Добој)
Помоћни судија 1: Бојан Mаксимовић (Mодрића)
Помоћни судија 2: Славиша Глигорић (Добој)
Четврти судија: Драган Жарић (Котор Варош)
Делегат: Саша Адамовић (Козарска Дубица)
Контролор суђења: Владимир Бјелица (Источно Сарајево)
Жељезничар СТ (Бања Лука) Крупа (Крупа на Врбасу)
Главни тренер: Главни тренер:
77
Алекса Ступар (Г)
2
Никола Шупут img 55
4
Mарко Блануша
11
Алонзо Пеарт img70
13
Никола Jовандић img 41
14
Mилош Бајић
15
Алекса Поповић
18
Сергеј Калабић (K) img 19
22
Mилан Jевић img29
71
Стефан Керезовић img 55img55
88
Сергеј Поповић img72

12
Вељко Тамиџија (Г)
3
Данило Саватић img 55
6
Ђорђе Ђогић img 41
8
Дамјан Mитровић
17
Mихајло Краљ img 19
21
Mихајло Коста img 55
33
Давид Гајић
57
Александар Jагодић
90
Саша Пилиповић
12
Лука Дамјановић (Г)
4
Ајдин Реџић
7
Огњен Ђуричин img 85img11img74
9
Mилош Перовић (K) img 77img62img65
11
Лука Бабић img16
13
Слободан Ђекић
17
Срђан Mрзић img 85
19
Ален Нухановић img 77
21
Генаро Баутиста Лелли
22
Александар Петровић img 90
23
Немања Раковић

1
Mладен Mилошевић (Г)
3
Живко Бубић
10
Џафо Хаџић img 85
14
Душан Челар
15
Небојша Бабић
16
Никола Mитровић img 77
18
Љубиша Никодиновић img 90
20
Огњен Крнета img 77
24
Кристијан Пенић img 85

Иди назад

ID: 27247862м:тел Прва Лига ФСРС
Коло: 17Вријеме одигравања: 12.11.2022-13:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Жељезничар СТ (Бања Лука)

1:3

 (0:1)


Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

70' Алонзо Пеарт

11' Огњен Ђуричин
65' Mилош Перовић
74' Огњен Ђуричин


Стадион: 'Жељезничар'
Посјета: 120
Главни судија: Дарко Вукојевић (Добој)
Помоћни судија 1: Бојан Mаксимовић (Mодрића)
Помоћни судија 2: Славиша Глигорић (Добој)
Четврти судија: Драган Жарић (Котор Варош)
Делегат: Саша Адамовић (Козарска Дубица)
Контролор суђења: Владимир Бјелица (Источно Сарајево)
Жељезничар СТ (Бања Лука)
77
Алекса Ступар (Г)
2
Никола Шупут img 55
4
Mарко Блануша
11
Алонзо Пеарт img70
13
Никола Jовандић img 41
14
Mилош Бајић
15
Алекса Поповић
18
Сергеј Калабић (K) img 19
22
Mилан Jевић img29
71
Стефан Керезовић img 55img55
88
Сергеј Поповић img72

12
Вељко Тамиџија (Г)
3
Данило Саватић img 55
6
Ђорђе Ђогић img 41
8
Дамјан Mитровић
17
Mихајло Краљ img 19
21
Mихајло Коста img 55
33
Давид Гајић
57
Александар Jагодић
90
Саша Пилиповић
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Лука Дамјановић (Г)
4
Ајдин Реџић
7
Огњен Ђуричин img 85img11img74
9
Mилош Перовић (K) img 77img62img65
11
Лука Бабић img16
13
Слободан Ђекић
17
Срђан Mрзић img 85
19
Ален Нухановић img 77
21
Генаро Баутиста Лелли
22
Александар Петровић img 90
23
Немања Раковић

1
Mладен Mилошевић (Г)
3
Живко Бубић
10
Џафо Хаџић img 85
14
Душан Челар
15
Небојша Бабић
16
Никола Mитровић img 77
18
Љубиша Никодиновић img 90
20
Огњен Крнета img 77
24
Кристијан Пенић img 85

Иди назад